Bartosz Burkiewicz arbitrem meczu z Pogonią Mogilno

Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podało na swojej stronie internetowej nazwiska arbitrów, którzy w sobotę 15 kwietnia, poprowadzą mecze 23. kolejki IV ligi.

Najciekawiej zapowiadać się będzie starcie wicelidera z liderem ligowej tabeli. Pojedynek w Solcu Kujawskim, gdzie Unia/Drobex zmierzy się z Pogonią Mogilno, poprowadzi Bartosz Burkiewicz. Arbiter z Sępólna Krajeńskiego prowadził unitom w tym sezonie jedno spotkanie - przegrane na własnym stadionie 0:2 ze Startem Warlubie w 9. kolejce. Na liniach, asystować mu będą Waldemar Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie) i Łukasz Damski (Tryszczyn).

UWAGA!! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej przypomina wszystkim arbitrom delegowanym w weekend do poprowadzenia zawodów, aby przed ich rozpoczęciem, sprawdzali aktualne licencje trenerów drużyn i zastrzega sobie możliwość dokonania zmiany obsady sędziowskiej na dany mecz ligowy.

IV LIGA - SEZON 2016/2017 - 23. KOLEJKA
Sobota, 15 kwietnia 2017 r.
Unia/Drobex Solec Kujawski - Pogoń Mogilno [14.00]; w rundzie jesiennej: 0:1
sędziuje: Bartosz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie)

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Start Warlubie [15.00]; w rundzie jesiennej: 1:3
sędziuje: Bartosz Kosiak (Bydgoszcz)