Bartosz Roszyk arbitrem meczu z Sadownikiem Waganiec

Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podało na swojej stronie internetowej nazwiska arbitrów, którzy w weekend 26/27 listopada 2016 r., poprowadzą mecze 18. kolejki IV ligi - pierwszej serii gier rozgrywanej awansem z rundy wiosennej.

Pojedynek w Solcu Kujawskim, gdzie Unia/Drobex zmierzy się na własnym stadionie z Sadownikiem Waganiec (13.00), poprowadzi trójka sędziowska z Torunia. Głównym arbitrem tego spotkania będzie Bartosz Roszyk. Ten arbiter prowadził solecczanom w poprzednim sezonie wygrany 3:0 mecz 5. kolejki z Pogonią Mogilno. Na liniach, asystować mu będą Mariusz Korpalski (Toruń) i Mateusz Śliwowski (Rozgarty).

IV LIGA - SEZON 2016/2017 - 18. KOLEJKA
Sobota, 26 listopada 2016 r.
Łokietek Petrokan Brześć Kujawski - Sparta Brodnica [11.00]; w rundzie jesiennej: 1:2
sędziuje: Marcin Liana (Żnin)

Start Warlubie - Unia Janikowo [12.00]; w rundzie jesiennej: 1:1
sędziuje: Sylwester Rasmus (Kończewice)

Pogoń Mogilno - Legia Chełmża [12.00]; w rundzie jesiennej: 0:1
sędziuje: Łukasz Uciński (Szubin)

Cuiavia Inowrocław - Chełminianka Chełmno [13.00]; w rundzie jesiennej: 0:2
sędziuje: Rafał Kosek (Bydgoszcz)

Kujawianka Izbica Kujawska - Orlęta Aleksandrów Kujawski [13.00]; w rundzie jesiennej: 1:2
sędziuje: Adam Lyczmański (Bydgoszcz)

Unia/Drobex Solec Kujawski - Sadownik Waganiec [13.00]; w rundzie jesiennej: 4:0
sędziuje: Bartosz Roszyk (Toruń)

Lech Rypin - Wisła Nowe [13.00]; w rundzie jesiennej: 2:3
sędziuje: Bartosz Kowalczyk (Bydgoszcz)

Notecianka Pakość - Gopło Kruszwica [13.00]; w rundzie jesiennej: 2:0
sędziuje: Dariusz Drozd (Bydgoszcz)

Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Piast Złotniki Kujawskie [13.30]; w rundzie jesiennej: pierwszy mecz tych drużyn przełożony na wiosnę 2017 r.
sędziuje: Grzegorz Gołdyn (Lachmirowice)