Bez goli na zakończenie rundy jesiennej

Bezbramkowym remisem zakończył się sobotni mecz w Solcu Kujawskim. Unia/Drobex podzieliła się punktami z Naprzodem Jabłonowo Pomorskie, a rundę jesienną zakończyła na trzecim miejscu.

[ZAPIS RELACJI LIVE: UNIA/DROBEX SOLEC KUJAWSKI - NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE]

IV LIGA - SEZON 2016/2017 - 17. KOLEJKA - 19.11.2016 R.
UNIA/DROBEX SOLEC KUJAWSKI - NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE 0:0
Czerwona kartka: Witucki (Unia/Drobex, 90+2. - za drugą żółtą kartkę).

UNIA/DROBEX (trener Krzysztof Jabłoński): Skibiński - A. Kacprzak, Żurowski, Adamenko, Katerla - Czachorowski (70. Moranowski), Witucki - R. Kanik, K. Nytko (59. Ernest), Nowak - Dąbrowski.
Żółte kartki: A. Kacprzak.

NAPRZÓD (trener Rafał Gałuszewski): Ł. Jaworski - Kasprowicz, Golovatenko, Kwiatkowski, Piasecki (65. Makowski) - Magalski, Urbański, Babul (80. Piernikowski), Leiss - H. Płochacki (84. Berendt), Dah.
Żółte kartki: Golovatenko, Urbański.

Sędziował: Szymon Raniszewski (Bydgoszcz), asystenci: Tyburczy (Niemcz), Burda (Bydgoszcz).

Unia/Drobex: Owsianny, Bleja, Pekowski, Jędrzejewski, A. Olszanowski.
Naprzód: W. Jaworski, Hanzek, Suchocki, S. Płochacki.

Obu drużynom w grze przeszkadzały intensywne opady deszczu. Gospodarze nie byli w stanie pokonać kapitalnie dzisiaj dysponowanego w bramce Naprzodu Łukasza Jaworskiego, który w drugiej połowie obronił strzał Wojciecha Ernesta. Miejscowi stwarzali groźniejsze sytuacje w polu karnym rywali, ale to oni w doliczonym czasie gry mogli strzelić gola na wagę zwycięstwa. Uderzenia Filipa Kasprowicza kapitalnie obronił jednak Skibiński. Miejscowi kończyli spotkanie w dziesiątkę, bowiem za dwie żółte kartki, boisko musiał opuścić Jakub Witucki.