Dwa sparingi - zwycięstwo i remis

Za piłkarzami trzecioligowej Unii/Drobex Solec Kujawski dwa mecze kontrolne. Po zwycięstwie przed tygodniem, dzisiaj soleccy piłkarze zremisowali z ligowym rywalem, Nielbą Wągrowiec 4:4.

Przed tygodniem, podopieczni trenerów Roberta Bednarka i Artura Góreckiego pokonali w Bydgoszczy czwartoligową Noteciankę Pakość 5:2 (gole strzelili Damian Mikołajczyk, Adam Kacprzak oraz zawodnicy testowani), natomiast dzisiaj Unia zremisowała na wyjeździe w Wągrowcu 4:4 (3:2).

Już w najbliższą środę, w trzecim meczu kontrolnym, Unia/Drobex zmierzy się z Szubinianką Szubin (20.15., boisko ze sztuczną nawierzchnią w Bydgoszczy przy ul. Słowiańskiej 7). Jak się dowiedzieliśmy, w zespole testowanych jest kilku nowych zawodników, być może niebawem trenerzy podejmą decyzję, co do ewentualnych zmian w kadrze drużyny.