Gracze Unii/Drobex powołani do kadry K-PZPN

W najbliższą środę (19.04), kadra kujawsko-pomorskiego ZPN rozpoczyna walkę w kwalifikacjach UEFA Region's Cup. W pierwszym meczu w Janikowie, rywalem będzie Wielkopolska. Trener Grzegorz Wódkiewicz podał nazwiska dwudziestu czterech graczy powołanych na to spotkanie.

Wśród nich jest czterech zawodników Unii/Drobex Solec Kujawski. To bramkarz Mateusz Skibiński, obrońcy Adam Kacprzak i Krystian Born oraz pomocnik Jakub Witucki. Środowy pojedynek na stadionie w Janikowie rozpocznie się o 17.00.

LISTA POWOŁANYCH GRACZY DO KADRY KUJAWSKO-POMORSKIEGO ZPN NA MECZ Z WIELKOPOLSKIM ZPN
Bramkarze: Dominik Ostrowski (Pomorzanin Serock), Mateusz Skibiński (Unia/Drobex Solec Kujawski).
Gracze z pola: Antoni Krajnyk (Pogoń Mogilno), Jan Kołodziejski (Lider Włocławek), Borys Klimczewski (Cukrownik Tuczno), Dawid Janicki, Wiktor Dąbek (obaj Chemik Bydgoszcz), Norbert Rościszewski, Bartłomiej Delekta (obaj Notecianka Pakość), Jakub Binerowski (Start Warlubie), Ariel Jastrzembski (Cuiavia Inowrocław), Dawid Cylc, Piotr Gross, Piotr Kaczkowski (trójka Chełminianka Chełmno), Dorian Banasiak, Rafał Lipiński (obaj Legia Chełmża), Mikołaj Plewa (Unia Janikowo), Mariusz Rutkowski (Lech Rypin), Łukasz Nowak (Grom Więcbork), Wojciech Ratkowski (Wda II Świecie/Strażak Przechowo), Krystian Born, Jakub Witucki, Adam Kacprzak (trójka Unia/Drobex Solec Kujawski), Kamil Kuropatwiński (Kujawianka Izbica Kujawska).
Trener: Grzegorz Wódkiewicz.
II trener: Michał Nadolski.
Trener bramkarzy: Łukasz Zapała.
Kierownik kadry: Stanisław Wyrwas.
Masażysta: Aleksander Ryska.