Kolejny komplet punktów unitów!

Szóste zwycięstwo w tym sezonie IV ligi odnieśli podopieczni Roberta Bednarka! Unia/Drobex Solec Kujawski w wyjazdowym spotkaniu 8. kolejki pokonała na wyjeździe Noteciankę Pakość 2:0 (0:0).

Oba gole dla soleckiego zespołu padły w drugiej części spotkania. Najpierw, do siatki rywali trafił Adam Kacprzak, a wynik ustalił w 65. minucie Łukasz Nowak. Unia/Drobex w tabeli pozostała na drugim miejscu. Lider rozgrywek, Chełminianka Chełmno wygrała dzisiaj w Kruszwicy.

IV LIGA - SEZON 2016/2017 - 8. KOLEJKA - 17.09.2016 R.
NOTECIANKA PAKOŚĆ - UNIA/DROBEX SOLEC KUJAWSKI 0:2 (0:0)
Bramki: 0:1 Adam Kacprzak 46., 0:2 Łukasz Nowak 65.

NOTECIANKA (trener Mirosław Milewski): Walczak - Łechtański (87. Woźniak), Strauchman (28. Fortuna), Delekta, Nowacki - R. Wójcik, D. Swojnóg, B. Babiarz, R. Babiarz, N. Rościszewski (56. Mozgawa) - Szot.

UNIA/DROBEX (trener Robert Bednarek): Skibiński - A. Kacprzak, Adamenko, Pekowski, Katerla - Czachorowski (46. Dąbrowski), Żurowski - R. Kanik, Witucki (65. Moranowski), Nowak (72. A. Olszanowski) - Bleja (88. Jędrzejewski).
Żółte kartki: A. Olszanowski, Witucki.

Sędziował: Daniel Mateusiak (Szubin), asystenci: Kowalczyk (Bydgoszcz), Pokorski (Pińsko).

Notecianka: Krajewski, Lewandowski, K. Trawka.
Unia/Drobex: Owsianny.

Unici już w środę zagrają mecz III rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu bydgoskiego z Budowlanym KS Bydgoszcz (16.30.), zaś w weekend rywalem Unii/Drobex w 9. kolejce IV ligi będzie Start Warlubie.