Łukasz Uciński arbitrem meczu z Budowlanym KS Bydgoszcz

Już dzisiaj zostaną rozegrane spotkania III rundy piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Bydgoszcz. O awans do 1/8 finału powalczy m.in. Unia/Drobex Solec Kujawski.

Wicelider IV ligi zagra na wyjeździe z beniaminkiem grupy I klasy okręgowej, Budowlanym KS Bydgoszcz. Mecz na stadionie przy ul. Sielskiej 12a (Fordon), poprowadzi Łukasz Uciński. Sędzia z Szubina prowadził unitom dwa ligowe mecze w tym sezonie - oba wygrane (wyjazdowy z Łokietkiem Brześć Kujawski 5:1 i na własnym stadionie z Lechem Rypin 2:1). Na liniach, będą mu asystować Daniel Mateusiak (Szubin) i Bartosz Hak (Królikowo).

PUCHAR POLSKI NA SZCZEBLU PODOKRĘGU BYDGOSZCZ - III RUNDA
Środa, 21 września 2016 r.
Budowlany KS Bydgoszcz - Unia/Drobex Solec Kujawski [16.00]
Łukasz Uciński (Szubin)

Krajna Sępólno Krajeńskie - Wda II Świecie/Strażak Przechowo [16.30]
Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz)

Kujawianka Strzelno - Pogoń Mogilno [16.30]
Adam Lyczmański (Bydgoszcz)

Szubinianka Szubin - Polonia Bydgoszcz [17.00]
Rafał Podlewski (Izdebno)

Pomorzanin Serock - Start Warlubie [17.00]
Dariusz Drozd (Bydgoszcz)

W meczu rozegranym awansem w ubiegłą środę, Noteć Gębice przegrała z Unią Janikowo 1:5 (1:2). Wolny los w III rundzie ma Chemik Bydgoszcz.

AWANS DO 1/8 FINAŁU PUCHARU POLSKI K-PZPN
Podokręg Bydgoszcz: Unia Janikowo, Chemik Bydgoszcz.
Podokręg Toruń: Iskra Ciechocin, Naprzód Jabłonowo Pomorskie, Mustang Ostaszewo, TKP Elana Toruń.
Od 1/8 finału, grę w Pucharze Polski na szczeblu województwa kujawsko-pomorskiego rozpocznie broniąca trofeum, Wda Świecie.
Podokręg Włocławek: cztery zespoły, które awansują poznamy 28 września. W przyszłą środę odbędą się mecze III rundy.