Marcin Wódkowski arbitrem pucharowego meczu z LTP Lubanie

W weekend poznamy czterech pierwszych ćwierćfinalistów Pucharu Polski K-PZPN. Dzisiaj, Kolegium Sędziów K-PZPN przedstawiło nazwiska arbitrów, którzy poprowadzą w weekend spotkania 1/8 finału.

W sobotę zostaną rozegrane cztery pierwsze pojedynki. Ze względu na zły stan murawy, mecz Mustang Ostaszewo - Polonia Bydgoszcz został przełożony na 29 marca (środa, 17.00). Z kolei, z racji rozpoczęcia w ten weekend rundy wiosennej III ligi, na środę 5 kwietnia przełożono mecze: Iskra Ciechocin - Chemik Bydgoszcz (16.00), Pogoń Mogilno - Elana Toruń (16.30) i Wda II Świecie/Strażak Przechowo - Wda Świecie.

Mecz 1/8 finału LTP Lubanie - Unia/Drobex Solec Kujawski poprowadzi trójka sędziowska z Bydgoszczy. Głównym arbitrem tego spotkania będzie Marcin Wódkowski, a na liniach asystować mu będą Jan Wilczewski i Mikołaj Kamzelewski.

PUCHAR POLSKI K-PZPN - 1/8 FINAŁU
Sobota, 11 marca 2017 r.