Nowy sponsor Unii

Trzecioligowa Unia Solec Kujawski ma nowego sponsora tytularnego. Pod nową nazwą, drużyna zagra już w najbliższy weekend, w ligowym pojedynku z Sokołem Kleczew (sobota, 12.00).

Nowym tytularnym sponsorem zespołu została firma Drobex. Zarząd dzisiaj podpisał umowę sponsorską z firmą. Już wiadomo, że została ona zawarta na rok, z opcją przedłużenia na kolejne lata. To oznacza, że pierwsza drużyna będzie występowała teraz w rozgrywkach pod nazwą Unia Drobex Solec Kujawski. Wkrótce, zawodnicy otrzymają nowe koszulki meczowe oraz umowa będzie uroczyście parafowana przy obecności przedstawicieli miejskich władz.

Zarząd klubu Unii Solec Kujawski serdecznie dziękuje właścicielom firmy Drobex, klub jest wdzięczny firmie za dotychczasowe wsparcie. Dla klubu to wielka pomoc i możliwości dalszego rozwoju, także w kwestii pracy z zespołami młodzieżowymi.