Ostatni sparing przed ligą

Piłkarze Unii Solec Kujawski w piątek rozegrają ostatni mecz kontrolny przed startem trzecioligowych rozgrywek. Soleccy zawodnicy zagrają w Służewie z beniaminkiem IV ligi.

Rywalem podopiecznych Grzegorza Wódkiewicza będą Orlęta Aleksandrów Kujawski. Czwartoligowy beniaminek wygrał w tygodniu kontrolny mecz z Sadownikiem Waganiec 2:1. Za Unią natomiast koniec rywalizacji w Pucharze Polski na szczeblu centralnym, po sobotniej przegranej 0:3 w Kleczewie.

Pojedynek zostanie rozegrany w Służewie, nie jest wykluczone, że w trakcie weekendu, poznamy już pełną kadrę zawodniczą Unii na nowy sezon. W drużynie zostaje bramkarz Dominik Ostrowski, który ostatnio był na testach w Polonii Warszawa. Piątkowy sparing rozpocznie się o 18.00.