Piłkarski weekend drużyn Unii

W weekend, oprócz drużyny seniorów Unii, kolejne pojedynki w ligowych rozgrywkach rozegrają także zespoły młodzieżowe. Prezentujemy pełen program gier.

III LIGA
W sobotę, podopieczni trenera Grzegorza Wódkiewicza będą chcieli przełamać serię trzech porażek z rzędu. Na własnym boisku, Unia zmierzy się z beniaminkiem rozgrywek, Spartą Brodnica. Pojedynek 5. kolejki III ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej rozpocznie się o 17.00.
Unia Solec Kujawski - Sparta Brodnica, sobota, 6 września, godz. 17.00
sędziuje:
Tomasz Nowicki (Szamotuły)

JUNIOR MŁODSZY
Po efektownym zwycięstwie przed tygodniem nad Gryfem Sicienko 6:0, drużyna juniora młodszego soleckiej Unii, w drugiej kolejce spotkań rozgrywek ligi okręgowej zagra w Bydgoszczy, z drugą drużyną Gwiazdy. Bydgoszczanie pauzowali, bowiem wycofał się z rywalizacji zespół LKS-u Dąbrowa Chełmińska.
Gwiazda II Bydgoszcz - Unia Solec Kujawski, sobota, 6 września, godz. 10.00.
sędziuje:
Jakub Janowski (Bydgoszcz)

MŁODZIK
Nowy sezon ligowy w ten weekend rozpoczynają młodzicy. Zawodnicy soleckiej Unii, na inaugurację zagrają na wyjeździe z GLKS-em Anmar Osielsko. Pojedynek zostanie rozegrany na boisku w Żołędowie.
GLKS Anmar Osielsko - Unia Solec Kujawski, niedziela, 7 września, godz. 10.00.; boisko w Żołędowie
sędziuje: Piotr Siewierski (Sienno)