Prowadzimy w tabeli IV ligi po 4. kolejce

Po czterech kolejkach IV ligi, sytuacja w tabeli jest niezwykle ciekawa. Aż trzy zespoły mają na swoim koncie po dziesięć punktów.

Liderem rozgrywek jest Unia/Drobex, która w środę w wyjazdowym meczu z Kujawianką Izbica Kujawska zaledwie zremisowała (2:2), choć po kwadransie gry prowadziła różnicą dwóch bramek. Unici po czterech meczach mają bilans trzech zwycięstw i remisu.

Taki sam dorobek mają Chełminianka Chełmno (wygrała w Pakości 4:1) i Sparta Brodnica, która na własnym boisku zwyciężyła beniaminka, Wisłę Nowe 5:2. Solecki zespół ma jednak lepszy bilans bramkowy od ekip z Chełmna i Brodnicy.

W weekend, w 5. kolejce, Unia/Drobex u siebie podejmie Cuiavię Inowrocław, Chełminianka przed własną publicznością zagra ze Startem Warlubie, a Spartę czeka wyjazdowy pojedynek z beniaminkiem, Legią Chełmża.