Przełożony mecz pucharowy z Gryfem

W środę zaplanowano rozegranie spotkań II rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Bydgoszcz. Wiadomo jednak, że mecz Unii/Drobex Solec Kujawski został przełożony.

Rywalem lidera tabeli IV ligi po pięciu kolejkach jest występujący w grupie I klasy okręgowej (V liga), Gryf Sicienko. Na prośbę zespołu Gryfa, mecz przełożony został na wtorek, 6 września.

ZESTAW PAR II RUNDY PUCHARU POLSKI NA SZCZEBLU PODOKRĘGU BYDGOSZCZ
Środa, 31 sierpnia
Krajna Sępólno Krajeńskie - Tor Laskowice Pomorskie
Noteć Łabiszyn - Unia Janikowo
Szubinianka Szubin - Notecianka Pakość
Polonia Bydgoszcz - Cuiavia Inowrocław
Unia Leszcze - Kujawianka Strzelno
Hermes Radłowo - Pogoń Mogilno
Pomorzanin Serock - Wisła Nowe
Budowlany KS Bydgoszcz - Gopło Kruszwica
Fala Świekatowo - Start Warlubie
Sparta Janowiec Wielkopolski - Chemik Bydgoszcz
Start Pruszcz Pomorski - Wda II Świecie/Strażak Przechowo
Gryf Sicienko - Unia/Drobex Solec Kujawski (przełożony na wtorek, 6 września)

Na najbliższą środę zaplanowano także rozegranie spotkań II rundy Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Toruń (zagrają m.in. Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Sparta Brodnica, Mustang Ostaszewo - Chełminianka, Stal Grudziądz - Legia Chełmża) oraz I rundy w podokręgu Włocławek. Rywale ligowi Unii/Drobex: Lech Rypin, Sadownik Waganiec, Kujawianka Izbica Kujawska, Orlęta Aleksandrów Kujawski i Łokietek Brześć Kujawski walkę w Pucharze Polski rozpoczną od II rundy.