Rafał Podlewski arbitrem meczu z Cuiavią Inowrocław

Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podało na swojej stronie internetowej nazwiska arbitrów, którzy w weekend 8/9 kwietnia 2017 r. (sobota/niedziela), poprowadzą mecze 22. kolejki IV ligi.

Najciekawiej zapowiadać się będzie kończący tę serię gier, pojedynek Cuiavii Inowrocław z Unią/Drobex Solec Kujawski. To spotkanie, jako główny arbiter poprowadzi Rafał Podlewski (Izdebno). Ten arbiter nie sędziował w tym sezonie pojedynku z udziałem soleckiego zespołu. Na liniach, asystować mu będą Marcin Liana (Cerekwica) i Patryk Sławski (Grochowiska Księże).

UWAGA!! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej przypomina wszystkim arbitrom delegowanym w weekend do poprowadzenia zawodów, aby przed ich rozpoczęciem sprawdzali aktualne licencje trenerów drużyn i zastrzega sobie możliwość dokonania zmiany obsady sędziowskiej na dany mecz ligowy.

IV LIGA - SEZON 2016/2017 - 22. KOLEJKA
Sobota, 8 kwietnia 2017 r.
Sparta Brodnica - Legia Chełmża [14.00]; w rundzie jesiennej: 1:1
sędziuje: Dariusz Łęgosz (Lipno)

Unia Janikowo - Wisła Nowe [15.00]; w rundzie jesiennej: 2:3
sędziuje: Krzysztof Kanclerz (Bydgoszcz)

Kujawianka Izbica Kujawska - Piast Złotniki Kujawskie [15.00]; w rundzie jesiennej: 2:2
sędziuje: Sławomir Winiecki (Zamość)

Łokietek Petrokan Brześć Kujawski - Gopło Kruszwica [16.00]; w rundzie jesiennej: 4:1
sędziuje: Łukasz Bania (Toruń)

Start Warlubie - Chełminianka Chełmno [16.00]; w rundzie jesiennej: 1:3
sędziuje: Marcin Wódkowski (Bydgoszcz)

Lech Rypin - Naprzód Jabłonowo Pomorskie [16.00]; w rundzie jesiennej: 0:0
sędziuje: Piotr Ciesielski (Włocławek)

Notecianka Pakość - Orlęta Aleksandrów Kujawski [16.00]; w rundzie jesiennej: 3:2
sędziuje: Bartosz Kowalczyk (Bydgoszcz)

Niedziela, 9 kwietnia 2017 r.
Cuiavia Inowrocław - Unia/Drobex Solec Kujawski [12.00]; w rundzie jesiennej: 0:3
sędziuje: Rafał Podlewski (Izdebno)

Pauza: Pogoń Mogilno.