Remis w ostatnim meczu sezonu

Dwa gole i dwie czerwone kartki - to zobaczyli kibice w ostatnim meczu sezonu 2015/2016 IV ligi w Solcu Kujawskim. Unia/Drobex podzieliła się punktami w pojedynku z Piastem Złotniki Kujawskie.

Goście prowadzili od 3. minuty, po trafieniu Marcina Skonieczki. W ostatnim kwadransie, wyrównującego gola strzelił Dawid Janicki. Obie drużyny kończyły spotkanie w dziesiątkę.

IV LIGA - SEZON 2015/2016 - 30. KOLEJKA - 18.06.2016 R.
UNIA/DROBEX SOLEC KUJAWSKI - PIAST ZŁOTNIKI KUJAWSKIE 1:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Marcin Skonieczka 3., 1:1 Dawid Janicki 79.
Czerwone kartki: Artur Olszanowski (Unia Drobex/84. - za drugą żółtą kartkę); Dawid Jastrzębski (Piast/84. - za drugą żółtą kartkę).

UNIA/DROBEX (trener Robert Bednarek): Kmiecik - A. Olszanowski, Żurowski, Adamenko, Kacprzak - Kubacki (73. Pacek), Moranowski - Jędrzejewski, Środa, Nowak - D. Janicki.
Żółta kartka: Środa.

PIAST (trener Jerzy Mądrzejewski): Ostrowski - Woźniak, Ł. Ruciński, D. Kempski, Kierstan - Ziółkowski (67. Wróblewski), Jastrzębski, K. Skonieczka, Wiśniewski - Szatkowski (46. Czaplewski), M. Skonieczka.
Żółte kartki: Woźniak, Czaplewski.

SĘDZIOWAŁ: Karol Kobędza (Toruń), asystenci: Polikowski, Śliwowski.