Rywalizacja w Pucharze Polski przełożona na wiosnę

Dopiero w marcu 2017 r., odbędą się mecze 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu województwa. Taką decyzję podjął Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej.

Mecze 1/8 finału rozgrywane były dotychczas w listopadzie, tuż po ostatniej ligowej kolejce. Jednak tym razem podjęto decyzję o przełożeniu tych spotkań na wiosnę. Pojedynki odbędą się najprawdopodobniej na tydzień przed startem rundy wiosennej w IV i V lidze.

ZESPOŁY, KTÓRE ZAGRAJĄ W 1/8 FINAŁU PUCHARU POLSKI K-PZPN W SEZONIE 2016/2017
Podokręg Bydgoszcz: Unia Janikowo, Unia/Drobex Solec Kujawski, Wda II Świecie/Strażak Przechowo, Pogoń Mogilno, Polonia Bydgoszcz, Pomorzanin Serock, Chemik Bydgoszcz.
Podokręg Toruń: Naprzód Jabłonowo Pomorskie, TKP Elana Toruń, Mustang Ostaszewo, Iskra Ciechocin.
Podokręg Włocławek: Lider Włocławek, Kujawianka Izbica Kujawska, LTP Lubanie, Start Radziejów.

W związku z przełożeniem tych spotkań, losowanie par 1/8 finału Pucharu Polski K-PZPN zostało przełożone na styczeń 2017 r.