Unia/Drobex najlepsza w turnieju w Bydgoszczy!

Piłkarze Unii/Drobex Solec Kujawski, którzy od 16 stycznia (poniedziałek), rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej IV ligi, okazali się najlepsi w IV edycji halowego turnieju piłkarskiego o Puchar Prezesa Budowlanego Klubu Sportowego w Bydgoszczy.

Tegoroczna edycja miała charakter międzynarodowy, bowiem wśród zaproszonych zespołów był także niemiecki SV Grossziethen. Oprócz Unii/Drobex w turnieju, który rozegrano w hali Zespołu Szkół nr 28 przy ul. Kromera w Bydgoszczy, zagrały także: Piast Złotniki Kujawskie, Gryf Sicienko, LKS Dąbrowa Chełmińska, Budowlany KS Bydgoszcz i drużyna złożona z byłych graczy BKS-u Bydgoszcz.

Unia/Drobex w finałowym meczu pokonała Gryfa Sicienko. Trzecie miejsce zajął Piast, który wygrał w pojedynku o trzecią lokatę z Budowlanym KS. Nagrodę MVP turnieju otrzymał gracz soleckiej Unii, Daniel Katerla. Najlepszym bramkarzem zawodów wybrano Huberta Baranowskiego (Piast Złotniki Kujawskie), a najlepszym strzelcem turnieju został Cyprian Domeracki (Gryf Sicienko).

Źródło zdjęcia: Express Bydgoski.