Unia/Drobex zremisowała w Izbicy Kujawskiej

Piłkarze Unii/Drobex Solec Kujawski stracili pierwsze punkty w tym sezonie. W środowym meczu 4. kolejki IV ligi, podopieczni Roberta Bednarka zremisowali z Kujawianką Izbica Kujawska 2:2.

Unici do przerwy prowadzili po trafieniach Kamila Kwiatkowskiego (gol samobójczy) i Wojciecha Ernesta, który wykorzystał zagranie Kamila Nytko. Gospodarze do remisu doprowadzili w ostatnim kwadransie. Bramkarza Unii/Drobex pokonali Filip Skupiński i w samej końcówce meczu Kamil Kuropatwiński.

IV LIGA - SEZON 2016/2017 - 4. KOLEJKA - 24.08.2016 R.
KUJAWIANKA IZBICA KUJAWSKA - UNIA/DROBEX SOLEC KUJAWSKI 2:2 (0:2)
Bramki: 0:1 Kamil Kwiatkowski 8. - samobójcza, 0:2 Wojciech Ernest 11., 1:2 Filip Skupiński 77., 2:2 Kamil Kuropatwiński 89.

KUJAWIANKA (trener Łukasz Bartczak): M. Mielczarek - B. Mielczarek (70. Sobczak), Nawrocki, Kwiatkowski, Łepski - Kuropatwiński, Galanciak, Kowalski (25. Gląba), Tabaka (46. Brzeziński) - Skupiński, Bistuła (42. Biernacki).
Żółte kartki: Skupiński, Galanciak, Kwiatkowski, Łepski, Gląba.

UNIA/DROBEX (trener Robert Bednarek): Skibiński - A. Kacprzak, Adamenko, Czachorowski (69. A. Olszanowski), Pekowski - Witucki (58. Moranowski), Żurowski, Katerla, K. Nytko (75. R. Kanik), Nowak - Ernest.
Żółte kartki: K. Nytko, Nowak, A. Kacprzak.

SĘDZIOWAŁ: Grzegorz Gołdyn (Lachmirowice), asystenci: Pankowski, Hebda.

Kujawianka: Karolak, Mazurkiewicz, Stokłosa.
Unia/Drobex: Owsianny, Bleja, Jędrzejewski.