Unia Janikowo - Unia/Drobex Solec Kujawski (zapis relacji na żywo)

W sobotnim meczu 28. kolejki IV ligi, lider rozgrywek - Unia/Drobex Solec Kujawski zremisował na wyjeździe z Unią Janikowo 1:1 (1:1).

UWAGA!! Strona nie odświeża się automatycznie. Aby zobaczyć nowe wpisy, należy odświeżać stronę klawiszem F5.

[SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: WYNIKI NA ŻYWO WSZYSTKICH SPOTKAŃ 28. KOLEJKI IV LIGI]

IV LIGA - SEZON 2016/2017 - 28. KOLEJKA - 13.05.2017 R.
UNIA JANIKOWO - UNIA/DROBEX SOLEC KUJAWSKI 1:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Kamil Nytko 31. - karny, 1:1 Damian Lewandowski 32.

UNIA J. (trener Adam Topolski): Stodólski - Jurkiewicz, Losik, Oczkowski, Sirko - Damian Lewandowski (80. Krupiński), Zaleski, M. Plewa, Deresiewicz (54. Straszewski), Dariusz Lewandowski (74. Radaszewski) - Jelonek.
Żółte kartki: Zaleski, 19. - faul, Jurkiewicz, 41. - faul, Stodólski, 90+3. - opóźnianie wznowienia gry.

UNIA/DROBEX (trener Krzysztof Jabłoński): Skibiński - A. Kacprzak, Karbowski, Żurek, R. Kanik - Witucki, Plakhtyr - Katerla, K. Nytko (57. Zieliński), Born (71. Czachorowski) - Ernest.
Żółte kartki: Karbowski, 7. - faul, Plakhtyr, 62. - faul.

SĘDZIUJE: Łukasz Zasada (Włocławek), asystenci: Borkiewicz (Włocławek), R. Jankowski (Włocławek).

Ławka rezerwowych
Unia J.: Siwek, Nowicki, Radaszewski, Kumor, Zniszczol.
Unia/Drobex: Owsianny, Shapoval, Bleja, Moranowski, Dąbrowski.

II POŁOWA
90+4' Koniec meczu.
90+4' Jeszcze żółta kartka dla Stodólskiego za opóźnianie wznowienia gry.
90+3' Piłkę meczową mieli goście, Kanik po zagraniu Zielińskiego uderzył ponad bramką.
90+2' Kacprzak dośrodkował w pole karne, ale piłkę wybili obrońcy gospodarzy.
90' Jeszcze trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.
89' Kanik przechwycił piłkę, jego strzał obronił Stodólski.
88' Zieliński próbował odgrywać piłkę w polu karnym, ale wybił ją Losik. Po drugiej stronie, swoją szansę miał Straszewski, lecz jego akcję powstrzymał Plakhtyr.
87' Ponad bramką uderzył Ernest.
85' Kapitalna akcja Zielińskiego i Czachorowskiego. Ten drugi nawet strzelił bramkę, ale w momencie odegrania piłki od Zielińskiego, był na spalonym, co wyłapał arbiter liniowy.
84' Błyskawiczna kontra gospodarzy, po zagraniu Jelonka za lekko uderzył Straszewski.
84' Plakhtyr z wolnego trafił w mur.
82' Ernest urwał się prawym skrzydłem, zagrał piłkę poza pole karne, jednak strzał Wituckiego był zbyt lekki, piłkę złapał Stodólski.
80' Krupiński zastąpił Damiana Lewandowskiego - trzecia zmiana w zespole z Janikowa.
79' Kompletnie nieudany strzał z dystansu Jelonka.
77' Na strzał z dystansu zdecydował się Plewa, Skibiński złapał piłkę z problemami.
75' Zieliński zagrał piłkę w kierunku Ernesta, jego strzał został zablokowany. Po wznowieniu gry z autu, dośrodkowanie ze skrzydła było kompletnie nieudane.
74' Radaszewski za Dariusza Lewandowskiego - druga zmiana w drużynie z Janikowa.
74' Po starciu z Żurkiem, padł Dariusz Lewandowski, ale gwizdek arbitra milczał.
72' Piłka w siatce Skibińskiego, ale gol nie został uznany - na spalonym był Oczkowski.
71' Druga zmiana w zespole soleckim - za Borna wszedł Czachorowski.
69' Po drugiej stronie zablokowany strzał Straszewskiego.
69' Dwójkowa akcja Zielińskiego i Katerli, strzał tego pierwszego został wyblokowany i piłkę złapał Stodólski.
67' Po centrze Katerli, niecelnie uderzył Ernest.
62' Plakhtyr ukarany żółtą kartką za faul.
62' Niedokładne zagranie do Zielińskiego, piłkę złapał bramkarz gospodarzy.
60' Kapitalny strzał z dystansu Zielińskiego, ale jeszcze lepszą paradą w bramce popisał się Stodólski. Solecczanie dwukrotnie mieli rzut rożny.
59' Zaiskrzyło po faulu między Plakhtyrem i Straszewskim. Arbiter uspokoił obu zawodników, obyło się bez kartki.
57' Zieliński wszedł za Nytkę - zmiana w zespole soleckim.
55' Po centrze Katerli, strzał Wituckiego zablokowany, strzał Plakhtyra został zablokowany.
54' Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy - Straszewski zastąpił Deresiewicza.
54' Niedokładnie dośrodkował Katerla.
53' Groźna kontra gospodarzy, jednak Dariusz Lewandowski uderzył za lekko, by móc zaskoczyć Skibińskiego.
49' Zablokowane uderzenie Mikołaja Plewy.
47' To powinno być 2:1 dla soleckiej Unii. Ernest kapitalnie urwał się na skrzydle obrońcom janikowian, zagrał do Nytki, ale ten uderzył ponad bramką gospodarzy.
46' Kujawianka Izbica Kujawska wygrała 3:0 w Warlubiu ze Startem, zaś Pogoń Mogilno do przerwy prowadzi 1:0 w Rypinie, z miejscowym Lechem.
46' Początek drugiej części spotkania, od środka rozpoczęli goście - oba zespoły bez zmian w składach.

I POŁOWA
45+2' Przerwa, 1:1.
45+2' Długa piłka w kierunku Ernesta, ten jednak został skutecznie zablokowany przez Oczkowskiego.
45+1' Katerla urwał się obrońcom gospodarzy, ale na samym końcu akcji sfaulował M. Plewę.
45' Minuta doliczona do podstawowego czasu gry w pierwszej połowie.
44' Centra z rzutu wolnego, próbował uderzać Ernest, lecz piłkę złapał Stodólski.
41' Jurkiewicz ukarany żółtą kartką za brzydki faul na Wituckim.
39' Stodólski wyłapał piłkę dośrodkowaną przez Karbowskiego.
38' Nytko zagrywał piłkę w pole karne, futbolówkę na rzut rożny wybił Oczkowski.
36' Skibiński wypiąstkował piłkę, a ponadto niegroźnie ucierpiał w starciu o górną piłkę M. Plewa.
GOL 32' 1:1!! Szybka odpowiedź gospodarzy i Damian Lewandowski płaskim strzałem pokonał Skibińskiego.
GOL 31' 0:1!! Pewnie wykonana jedenastka przez Kamila Nytko.
30' Rzut karny dla soleckiej Unii po faulu na Erneście.
30' Dwa nieudane zagrania Nytki.
29' Faulowany Plakhtyr. Po chwili także Nytko, a ta decyzja mocno nie spodobała się miejscowym kibicom, którzy licznie stawili się na trybunach.
26' Ponad bramką po centrze z rzutu rożnego uderzył głową Plewa. Kolejna dobra okazja dla gospodarzy.
24' Piłka zablokowana po strzale Katerli dotarła do Ernesta, ten uderzył głową, ale za lekko by móc zaskoczyć bramkarza gospodarzy.
23' Skibiński bez problemów wyłapał piłkę dośrodkowaną z rzutu wolnego przez Deresiewicza.
21' Kolejna akcja gości, po centrze ze skrzydła niewiele zabrakło Ernestowi do zamknięcia akcji strzałem na bramkę.
20' Kapitalny strzał z rzutu wolnego Plakhtyra, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się Stodólski. Następnie do piłki dopadł Katerla, ale jego strzał został zablokowany.
19' Taktyczny faul Zaleskiego, za który został ukarany żółtą kartką.
18' Born sprytnie zagrywał piłkę w kierunku Ernesta, jednak napastnika gości uprzedził Oczkowski.
15' Kwadrans gry za nami, w Janikowie bezbramkowy remis.
13' Błąd popełnił Sirko, po strzale Borna piłka wyblokowana, następnie po centrze ze skrzydła na rożny wybita piłka przez Oczkowskiego.
11' Katerla dośrodkował wprost w ręce Stodólskiego.
8' Deresiewicz z wolnego trafił w poprzeczkę.
7' Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym spotkaniu. Ukarany nią Karbowski, który taktycznie sfaulował Mikołaja Plewę.
6' Born uwolnił się spod opieki dwóch stoperów gospodarzy i uderzył tuż obok bramki miejscowego zespołu.
5' Kompletnie nieudany strzał z dystansu Ernesta.
4' Nytko za mocno wypuścił sobie piłkę i ta opuściła murawę.
3' Niedokładna próba zagrania piłki do Borna, następnie do futbolówki nie zdążył Nytko.
1' Pierwsza groźna akcja gospodarzy, ale wybijający piłkę Kanik był faulowany przez napastnika gospodarzy.
1' Początek meczu, od środka rozpoczęli gospodarze.

Przed meczem. Minutą ciszy uczczono pamięć Mariusza Kowalskiego, piłkarza Łokietka Brześć Kujawski którego pogrzeb był w miniony poniedziałek.

Przed meczem. Zakończyła się rozgrzewka obu drużyn, za chwilę początek spotkania 28. kolejki IV ligi. Wicelider tabeli, Kujawianka Izbica Kujawska po pierwszej połowie wygrywała w Warlubiu ze Startem 1:0.

Przed meczem. Trener Unii/Drobex dokonał wymuszonej zmiany w wyjściowej jedenastce. W miejsce Yevhena Shapovala, mecz od pierwszej minuty rozpocznie Radosław Kanik.