Unia Solec Kujawski - Victoria Września [live, online]

W III lidze kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej, piłkarze rozegrają w tę niedzielę już czternastą kolejkę spotkań. Po ubiegłotygodniowym zwycięstwie we Włocławku, Unia/Drobex Solec Kujawski będzie chciała wreszcie zapunktować na własnym boisku. Czy ten cel uda się zrealizować w meczu z Victorią Września ? Pierwszy gwizdek arbitra punktualnie o 12.00.

[STRONA NIE ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE, NALEŻY UŻYWAĆ KLAWISZA F5, ABY SPRAWDZIĆ NOWE WPISY]

III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska - runda jesienna - sezon 2014/2015 - 14. kolejka - 2.11.2014 r.
Unia/Drobex Solec Kujawski - Victoria Września 0:0
Widzów: 100.

UNIA/DROBEX (trener Robert Bednarek, Artur Górecki): Napierała - Stypczyński, Ruciński, Żbikowski, A. Kacprzak - R. Kanik (64. A. Wiśniewski), R. Bednarek, Kubacki (86. Matuszak), Mikołajczyk, Raczyński (90+3. Błaszczak) - Wódkiewicz (81. Jędrzejewski).
Żółte kartki: Kubacki, 34. - faul, Stypczyński, 70. - faul, Stypczyński, 81. - faul.
Czerwona kartka: Adrian Stypczyński, 81. - za drugą żółtą kartkę.

VICTORIA (trener Adam Topolski): Nowicki - Buczek, Dederko, P. Lisiecki, Jóźwiak - Pawlaczyk, Groszkowski, Krawczyński, Buczkowski (73. Stachowiak) - Juchacz (57. M. Lisiecki), Goździaszek.
Żółte kartki:

Sędziuje: Tomasz Zieliński (Konin), asystenci: Marcin Dominiak, Tomasz Rzęba, techniczny: Dawid Niedzielewski.

Ławka rezerwowych
Unia/Drobex: Ostrowski, Kopaczewski, R. Jurek, Matuszak, Jędrzejewski, Błaszczak, A. Wiśniewski.
Victoria: Guzikowski, Budasz, Góralski, M. Lisiecki, Plichta, Stachowiak.

II POŁOWA
90+7' Podział punktów w Solcu Kujawskim. Bezbramkowy remis w meczu Unia - Victoria.
90+3' Błaszczak na ostatnie minuty wchodzi w miejsce Raczyńskiego.
90' Aż siedem minut doliczonych do regulaminowego czasu gry.
89' Obrońcy Victorii wybijają piłkę z własnego pola karnego, płasko dośrodkowywał Raczyński.
86' Okres przewagi gości, którzy dążą do strzelenia zwycięskiej bramki, ale obrońcy Unii nie dają się zaskoczyć. Matuszak wchodzi na boisko, w miejsce Kubackiego.
81' Stypczyński ukarany drugą żółta, a w konsekwencji czerwoną kartką. Gospodarze kończą mecz w dziesiątkę.
80' Doskonała okazja gości, uderzał P. Lisiecki, a piłka ląduje obok słupka bramki Napierały.
78' Tym razem to rywale domagali się rzutu karnego za zagranie piłki ręką przez defensora Unii, gdy zawodnik gości dośrodkowywał z lewej strony boiska. Arbiter nakazuje grać dalej.
75' Kontra gości przerwana przez Kacprzaka, który wybija piłkę na rzut rożny.
74' Bednarek zagrywa do Wódkiewicza, piłkę wybijają na aut środkowi obrońcy Victorii.
70' Druga żółta kartka w dzisiejszym meczu i po raz drugi ukarany zawodnik Unii - tym razem Stypczyński.
68' Z pierwszej piłki uderzał Groszkowski, piłka ląduje w rękach Napierały.
67' Dośrodkowanie w pole karne Napierały, piłkę wybija Kacprzak, a poza polem karnym nie opanował jej Wódkiewicz.
66' Wiśniewski uderza obok bramki Nowickiego.
64' Adam Wiśniewski pojawia się za Radosława Kanika - pierwsza zmiana w drużynie soleckiej.
60' Dośrodkowanie Pawlaczyka wyłapuje Napierała. Po wznowieniu gry, piłkę ręką zagrał Kanik.
59' Dobra akcja gości, Bednarek zagrywa jednak za mocno do Mikołajczyka.
57' Trener Topolski dokonuje pierwszej zmiany w wyjściowym składzie.
56' Mikołajczyk dogrywa wysoko w pole karne, ale nikt nie zamyka tego dośrodkowania. Strzał Kanika broni Nowicki.
55' Lisiecki doskonale dogrywa piłkę w pole karne, nie trafia w piłkę jednak jego kolega.
54' Doskonała okazja dla gospodarzy, minimalnie niecelnie uderza Raczyński.
49' Kanik za mocno dośrodkowuje z rożnego.
48' Zablokowany strzał Bednarka.
46' Rozpoczynamy drugą połowę, oba zespoły bez zmian w składach.

I POŁOWA
45+2' Koniec pierwszej połowy.
45+1' Ładna akcja gospodarzy, Raczyński odgrywa piłkę do Kanika, ten uderza, ale strzał jest blokowany.
45' Minuta doliczona do regulaminowego czasu gry. Dośrodkowanie Kanika wyłapuje bramkarz Victorii.
44' Bednarek za nisko dośrodkował piłkę z rzutu wolnego.
42' Doskonała sytuacja dla gości na strzelenie gola, ale piłka po strzale głową Juchacza, ląduje obok słupka.
40' Pięć minut do końca pierwszej połowy. Ostatnie minuty bez klarownych okazji po jednej, jak i drugiej stronie.
37' Kapitalna parada Napierały w bramce, uderzał Goździaszek. Po zamieszaniu w polu karnym Unii, piłkę wybija Ruciński.
36' Dobra akcja gospodarzy. Bednarek uderza za lekko, piłkę łapie Nowicki.
34' Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym meczu - za faul w środku boiska, ukarany został Kubacki.
33' Juchacz uderza wprost w dobrze ustawionego Napierałę.
32' Kanik płasko zagrywa po ziemi z prawej strony boiska, piłkę czujnie wybijają środkowi obrońcy gości.
30' Piłka ląduje w siatce Napierały, ale na pozycji spalonej znalazł się Goździaszek.
28' Raczyński ładnie odgrywa piłkę Bednarkowi, ten uderza zbyt lekko i strzał jest blokowany przez obrońców Victorii.
26' Mikołajczyk próbuje dośrodkować piłkę prawą stroną boiska, ale Lisiecki zagrał ją ręką. Arbiter jednak nie zareagował, a kibice wyrażają swoją dezaprobatę dla tej decyzji sędziego. Grający trener Unii upomniany przez głównego sędziego zawodów.
25' Niecelny strzał Wódkiewicza.
24' Piłka w siatce Victorii, ale po zagraniu Kanika, na pozycji spalonej znalazł się Mikołajczyk.
23' Okres przewagi gości, którzy mieli dwie dobre akcje, ale póki co nadal bez bramek w Solcu Kujawskim.
22' Groźny strzał Krawczyńskiego, piłka obok bramki Napierały. Jeszcze jedna kontra gości, ale piłkę z linii wybija Kacprzak.
20' Groźna kontra zespołu z Wrześni, piłkę z linii bramkowej wybija Stypczyński.
17' Przerwana akacja gości, napastnik Victorii znajdował się na pozycji spalonej.
16' Bardzo dobre dośrodkowanie Kanika z rzutu rożnego, obok bramki uderza Mikołajczyk.
16' P. Lisiecki niedokładnie zagrywa piłkę do bramkarza, rzut rożny dla Unii.
15' Zza pola karnego, bardzo niedokładnie uderzał Mikołajczyk.
13' Znakomita indywidualna akcja Groszkowskiego, który ograł kilku graczy gospodarzy i uderza na bramkę, piłkę spokojnie łapie jednak Napierała.
12' W środkowej strefie boiska, fauluje Kubacki i od razu zostaje upomniany przez arbitra. Zagranie z wolnego jednak znyt mocne do Buczkowskiego. Gospodarze wznawiają grę od własnej bramki.
11' Dobra akcja gospodarzy, ale Kubacki zagrywa zbyt mocną piłkę do Wódkiewicza.
10' Faulowany w środkowej strefie boiska był Mikołajczyk. Gospodarze zaczynają grę od rzutu wolnego.
8' Stypczyński zagrywa długą piłkę do Raczyńskiego, ale czujnie defensywa gości.
5' Groźna akcja gości, ale piłka była już za linią końcową boiska. Od bramki zaczyna Napierała.
3' Kacprzak dobrze próbował dograć piłkę do Kanika, ale wybija ją Jóźwiak.
2' Niedokładne dogranie gości na prawą stronę boiska, piłka wychodzi na aut.
1' Pierwszy gwizdek, od środka zaczęli goście.

Witamy ze stadionu w Solcu Kujawskim. Drużyny właśnie wychodzą na murawę stadionu. Na trybunach m.in. były trener soleckiego zespołu Grzegorz Wódkiewicz.