Grzegorz Gołdyn arbitrem meczu z Piastem Złotniki Kujawskie

Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podało na swojej stronie internetowej nazwiska arbitrów, którzy w weekend 25/26 marca 2017 r., poprowadzą mecze 20. kolejki IV ligi.

Piłkarze Unii/Drobex Solec Kujawski o pierwsze ligowe zwycięstwo w tym roku powalczą w sobotę w Złotnikach Kujawskich, gdzie zmierzą się z Piastem. To spotkanie poprowadzi Grzegorz Gołdyn. Arbiter z Lachmirowic sędziował unitom w tym sezonie dwa ligowe mecze (oba na wyjeździe): wygrany 4:0 z Sadownikiem Waganiec (1. kolejka) i zremisowany 2:2 z Kujawianką Izbica Kujawska (4. kolejka). Na liniach, asystować mu będą Piotr Pankowski (Kruszwica) oraz Bartosz Hebda (Wierzbiczany).

UWAGA!! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej przypomina wszystkim arbitrom delegowanym w weekend do poprowadzenia zawodów, aby przed ich rozpoczęciem sprawdzali aktualne licencje trenerów drużyn i zastrzega sobie możliwość dokonania zmiany obsady sędziowskiej na dany mecz ligowy.

IV LIGA - SEZON 2016/2017 - RUNDA WIOSENNA - 20. KOLEJKA
Sobota, 25 marca 2017 r.
Start Warlubie - Wisła Nowe [10.00]; w rundzie jesiennej: 1:2
sędziuje: Bartosz Kowalczyk (Bydgoszcz)

Piast Złotniki Kujawskie - Unia/Drobex Solec Kujawski [13.00]; w rundzie jesiennej: 0:2
sędziuje: Grzegorz Gołdyn (Lachmirowice)

Łokietek Petrokan Brześć Kujawski - Unia Janikowo [14.30]; w rundzie jesiennej: 0:2
sędziuje: Dariusz Drozd (Bydgoszcz)

Notecianka Pakość - Legia Chełmża [15.00]; w rundzie jesiennej: 0:1
sędziuje: Sławomir Winiecki (Zamość)

Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Cuiavia Inowrocław [15.00]; w rundzie jesiennej: 0:3
sędziuje: Piotr Ciesielski (Włocławek)

Pogoń Mogilno - Orlęta Aleksandrów Kujawski [15.00]; w rundzie jesiennej: 0:1
sędziuje: Marcin Wódkowski (Bydgoszcz)

Sparta Brodnica - Gopło Kruszwica [15.00]; w rundzie jesiennej: 1:1
sędziuje: Łukasz Zasada (Włocławek)

Lech Rypin - Chełminianka Chełmno [16.00]; w rundzie jesiennej: 0:2
sędziuje: Tomasz Perliński (Włocławek)

Pauzuje: Kujawianka Izbica Kujawska.