LTP na drodze do ćwierćfinału. Pary 1/8 finału Pucharu Polski

Występujące w grupie II klasy okręgowej LTP Lubanie będzie rywalem czwartoligowej Unii/Drobex Solec Kujawski w 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu województwa kujawsko-pomorskiego. Losowanie par odbyło się w siedzibie Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej.

LTP na półmetku rywalizacji w niższej klasie rozgrywkowej zajmuje dziewiątą pozycję. Podopieczni Marcina Kujawy legitymują się bilansem pięciu zwycięstw i remisów oraz czterech porażek, co daje im łącznie dziewiętnaście zdobytych punktów.

Mecze 1/8 finału Pucharu Polski zaplanowano na 11/12 marca. Dopiero 5 kwietnia, swoje pojedynki w tej fazie rozgrywek rozegrają zespoły z III ligi: Elana Toruń, Chemik Bydgoszcz i Wda Świecie. Jednocześnie ustalono, że 1/4 finału zostanie rozegrana 26 kwietnia, 17 maja odbędą się półfinały, zaś finał w terminach 7 czerwca (pierwszy mecz) i 14 czerwca (rewanż).

PUCHAR POLSKI K-PZPN - PARY 1/8 FINAŁU
Sobota, 11 marca 2017 r.
LTP Lubanie - Unia/Drobex Solec Kujawski
Start Radziejów - Unia Janikowo
Pomorzanin Serock - Lider Włocławek
Mustang Ostaszewo - Polonia Bydgoszcz
Pogoń Mogilno - Elana Toruń*
Wda II Świecie/Strażak Przechowo - Wda Świecie*
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Kujawianka Izbica Kujawska
Iskra Ciechocin - Chemik Bydgoszcz*
*Trzecioligowe zespoły, mecze 1/8 finału Pucharu Polski rozegrają 5 kwietnia.