Remis w ostatnim meczu sparingowym

Podopieczni Krzysztofa Jabłońskiego zakończyli serię spotkań kontrolnych przed startem rundy wiosennej IV ligi. Piłkarze Unii/Drobex w ostatnim sparingu zremisowali z liderem grupy I klasy okręgowej.

Unia/Drobex w ostatniej grze kontrolnej zmierzyła się w Bydgoszczy, z Wdą II Świecie/Strażakiem Przechowo. Pojedynek zakończył się remisem 2:2, a gole dla unitów strzelili Jakub Witucki i Norbert Czachorowski.

Łącznie, solecki zespół rozegrał siedem gier kontrolnych. Ich dorobek to: trzy zwycięstwa, dwa remisy i dwie porażki (wyniki poniżej).

W przyszłą sobotę, 11 marca Unia/Drobex zagra w 1/8 finału Pucharu Polski K-PZPN z grającym w grupie II klasy okręgowej LTP Lubanie. Początek pojedynku o 14:00.

WYNIKI SPARINGÓW UNII/DROBEX SOLEC KUJAWSKI W ZIMOWYM OKRESIE PRZYGOTOWAWCZYM
TKP Elana Toruń - Unia/Drobex Solec Kujawski 1:4