Unia/Drobex Solec Kujawski - Start Warlubie [zapis relacji na żywo]

Drugiej porażki w tym sezonie doznali piłkarze Unii/Drobex Solec Kujawski, którzy w meczu 9. kolejki IV ligi, na własnym stadionie ulegli Startowi Warlubie 0:2 (0:0).

IV LIGA - SEZON 2016/2017 - 9. KOLEJKA - 24.09.2016 R.
UNIA/DROBEX SOLEC KUJAWSKI - START WARLUBIE 0:2 (0:0)
Bramki: 0:1 Patryk Klimek 56., 0:2 Jakub Binerowski 69.

UNIA/DROBEX (trener Robert Bednarek): Skibiński - Czachorowski (76. K. Nytko), Adamenko, Pekowski, Katerla - Żurowski (62. Moranowski), Witucki - R. Kanik, Dąbrowski (53. A. Olszanowski), Nowak - Bleja.
Żółte kartki: Pekowski, 62. - faul, Nowak, 90+1. - faul.

START (trener Marcin Stoppel): Woźniak - Adamczyk, Barszczewski, Dreszler, Simson - Śmietanko, Fafiński (90+3. D. Klimek), Manthey (19. Zarembski), Binerowski (Zaremba) - Reise, P. Klimek (77. Balewski).
Żółte kartki: Śmietanko, 23. - faul.

SĘDZIUJE: Bartosz Burkiewicz (Sępólno Krajeńskie), asystenci: W. Burkiewicz, Damski.

Ławka rezerwowych
Unia/Drobex: Owsianny, Jędrzejewski.
Start: Kuczmiński, Comblik.

II POŁOWA
90+5' Koniec meczu, druga porażka Unii/Drobex w tym sezonie stała się faktem.
90+3' Dariusz Klimek wszedł za Bartosza Fafińskiego - zmiana w drużynie z Warlubia.
90+1' Żółta kartka dla Łukasza Nowaka, który ostro sfaulował zawodnika Startu.
89' Nieskuteczne akcje zawodników z Solca Kujawskiego.
87' Rzut wolny dla graczy gości, lob nad pięcioma obrońcami ponad bramką gospodarzy.
85' Reise oddał piłkę w polu karnym Unii, ale żaden z zawodników nie zamknął tej akcji strzałem na bramkę Skibińskiego.
84' Do skierowanej w pole karne gości piłki nie doszedł Bleja.
81' Ładnym zwodem akcję rozpoczął Witucki i dośrodkował, ale mimo błędu bramkarza gości, piłka w posiadaniu Startu.
79' K. Nytko uderzył zbyt lekko, by móc zaskoczyć bramkarza Startu Warlubie.
77' Balewski za P. Klimka - zmiana w zespole gości.
76' Trzecia zmiana w drużynie Unii/Drobex - Kamil Nytko wszedł w miejsce Norberta Czachorowskiego.
75' Zawodnicy Unii ciągle nie mogą znaleźć skutecznego sposobu na zdobycie kontaktowej bramki. Na ich koncie ciągle bez bramek.
73' Adamenko ofiarnie uratował gospodarzy od straty trzeciego gola.
71' Bleja znalazł się w dobrej sytuacji do oddania strzału na bramkę, piłkę zablokowali jednak obrońcy gości.
69' 0:2!! Start podwyższył prowadzenie, a do siatki Skibińskiego piłkę skierował Kuba Binerowski.
66' W krótki róg bramki Startu uderzał Olszanowski, piłkę złapał bramkarz warlubian.
65' Kilka strzałów oddali zawodnicy gospodarzy, jednak nie zagrozili bramce Woźniaka.
62' Drugą zmianę przeprowadził trener Bednarek: za Michała Żurowskiego na placu gry pojawił się Oliwer Moranowski.
62' Żółta kartka dla Mikołaja Pekowskiego, za nieprzepisowe powstrzymanie zawodnika gości wychodzącego do kontrataku.
60' Niedokładne podanie R. Kanika, jednak futbolówkę utrzymali gospodarze.
56' 0:1!! Goście objęli prowadzenie. Wzorowo wyprowadzona kontra przez graczy Startu i gola strzelił Patryk Klimek.
55' Zbyt mocne dośrodkowanie R. Kanika.
53' Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy: Artur Olszanowski zastąpił Tomasza Dąbrowskiego.
51' Zamieszanie w polu karnym gości, z prawej nogi niecelnie uderzył Bleja.
49' Nowak faulowany przed polem karnym Startu.
48' Dąbrowski zgrał piłkę głową w pole karne, ale bramkarz gości szybciej dobiegł do piłki niż Czachorowski.
46' Początek drugiej połowy. Od razu groźnie zaatakowali gospodarze, piłkę w pole karne dośrodkował R. Kanik, jednak futbolówkę złapał bramkarz.

I POŁOWA
45+1' Koniec pierwszej połowy, bezbramkowy remis w Solcu Kujawskim.
30' Bez goli.
23' Żółta kartka dla Śmietanko.
21' Zablokowany strzał Kanika z wolnego.
19' Wymuszona zmiana w drużynie z Warlubia - Zarembski za Manthey'a.
17' Faulowany zawodnik Unii, tym razem bez kartki dla gracza gości.
16' Przerwana kontra gości, zawodnik z Warlubia faulował.
14' Witucki uderzył wprost w bramkarza Startu.
10' Reise uderzył obok bramki Skibińskiego.
9' Rzut rożny dla Unii/Drobex ale bez zagrożenia bramki gości.
7' Pierwsza groźna akcja gospodarzy, ale piłka odskoczyła Nowakowi.
5' Strzał zawodnika gości po zamieszaniu w polu karnym Unii ponad bramką.
4' z dośrodkowania Binerowski główkował, ale Skibiński nie miał problemu ze złapaniem piłki.
1' Początek spotkania, od środka rozpoczęli to spotkanie zawodnicy gości.