Unia/Drobex zagra siedem sparingów w zimowej przerwie

16 stycznia, podopieczni Krzysztofa Jabłońskiego wznowią przygotowania do rundy wiosennej IV ligi. Piłkarze Unii/Drobex w przerwie zimowej rozegrają siedem spotkań kontrolnych.

Wszystkie mecze sparingowe odbędą się na boiskach ze sztuczną nawierzchnią. Jeśli warunki pogodowe, to 11 marca, unici mecz kontrolny z Polonią Bydgoszcz rozegrają na naturalnym obiekcie. Do rundy wiosennej, solecki zespół będzie przygotowywał się na własnym obiekcie. Na pierwszym treningu, soleccy piłkarze spotkają się 16 stycznia. W planach sparingów jest rozegranie trzech gier kontrolnych z ekipami, które występują w III lidze - tj. Elaną Toruń, Wdą Świecie i Chemikiem Bydgoszcz. Cztery kolejne mecze odbędą się z drużynami, grającymi w grupie I klasy okręgowej (V lidze).

Runda wiosenna IV ligi ma rozpocząć się 18 marca. Unia/Drobex wówczas zmierzy się przed własną publicznością z Łokietkiem Brześć Kujawski.

LISTA SPARINGÓW UNII/DROBEX SOLEC KUJAWSKI W PRZERWIE ZIMOWEJ
28.01. Elana Toruń - Unia/Drobex Solec Kujawski