Ze Spartą Brodnica bez Plakhtyra [raport kartkowy]

Trener Unii/Drobex Solec Kujawski znów będzie musiał dokonać wymuszonej zmiany w składzie na sobotni mecz ze Spartą Brodnica. Ze względu na żółte kartki pauzować musi Dmytro Plakhtyr.

Ukraiński pomocnik we wczorajszym spotkaniu ze Startem Warlubie (1:0), został po raz czwarty w tym sezonie ukarany żółtą kartką, a to oznacza, że w ten weekend czekać go będzie przymusowa pauza. Do meczowego składu powróci za to Jakub Witucki, którego zabrakło w Warlubiu, gdyż pauzował za siódmą żółtą kartkę. Obok Plakhtyra, wcześniej za czwartą żółtą kartkę przymusową pauzę odcierpiał już Piotr Żurek.

Natomiast absencją w następnej kolejce jest aż trzech zawodników. Mowa o Danielu KaterliKamilu Nytko Krystianie Bornie, którzy mają na swoim koncie po trzy żółte kartki.