Zmiana trenera w drużynie naszych ligowych rywali

Siódmy zespół minionego sezonu grupy II trzecioligowych rozgrywek, Sokół Kleczew dokonał zmiany szkoleniowca przed startem ligi.

Włodarze kleczewskiego klubu nie zdecydowali się na przedłużenie umowy z dotychczasowym szkoleniowcem Marcinem Woźniakiem, którego kontrakt wygasł z końcem poprzedniego sezonu. Jednocześnie już poinformowano, że jego następcą na ławce trenerskiej Sokoła został Tomasz Bekas

42-latek jest bardzo dobrze znany kibicom z kujawsko-pomorskiego. Jako piłkarz występował m.in. w Kujawiaku Włocławek i Zawiszy Bydgoszcz, a także reprezentował barwy SKS-u Poznań, Lecha Poznań, Lechii Zielona Góra, Obry Kościan, Pogoni Świebodzin, Aluminium Konin, Wisły Płock, Polonii Środa Wielkopolska i Warty Poznań, którą - już jako trener - wprowadził do II ligi w sezonie 2015/2016, po zwycięskim dwumeczu barażowym z Garbarnią Kraków.