Łukasz Nowak nie zagra w Chełmży. Raport kartkowy przed meczem z Legią

Kolejne osłabienie Unii/Drobex Solec Kujawski. Trener Krzysztof Jabłoński, w sobotnim meczu z Legią Chełmża nie będzie mógł skorzystać z usług lewoskrzydłowego Łukasza Nowaka.

Pomocnik wicelidera ligowej tabeli, w meczu z Wisłą Nowe (3:2), został ukarany przez arbitra żółtą kartką. A że było to już czwarte takie napomnienie Nowaka w tym sezonie, to pomocnik Unii/Drobex w najbliższy weekend będzie musiał pauzować. Po absencji za żółte kartki do składu powróci inny pomocnik, Jakub Witucki.

Na żółte kartki musi za to uważać dwóch obrońców: Maksim Adamenko i Mikołaj Pekowski. Obaj trzykrotnie byli karani żółtymi kartkami w tym sezonie. Dodajmy, że gracze soleckiego klubu 24 razy byli karani przez sędziów żółtą kartką i dwukrotnie czerwoną (A. Olszanowski, W. Ernest).