Mogilno na inaugurację

Strona Unii Solec Kujawski dotarła do wstępnej rozpiski pierwszych kolejek III ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Wynika z niej, że pierwszy ligowy mecz, solecki zespół rozegra przed własną publicznością.

Przypomnijmy, że ze względu na zawirowania licencyjne (oddalony wniosek licencyjny Warty Poznań oraz problemy z przyznaniem/odrzuceniem licencji Calisii Kalisz), rozgrywki wystartują tydzień później, czyli w weekend 9/10 sierpnia 2014 r. Udało nam się dotrzeć do rozpiski pierwszych kolejek ligowych, pełen terminarz ma zostać opublikowany na początku tygodnia.

Na inaugurację ligi, Unia zagra na własnym boisku z Pogonią Mogilno, następnie czeka ją wyjazdowe starcie z Unią Swarzędz, by w trzeciej kolejce zmierzyć się przed własną publicznością z Lechem II Poznań. Czwarta kolejka to wyjazdowy mecz z Jarotą Jarocin, następnie do Solca Kujawskiego przyjedzie beniaminek, Sparta Brodnica, a w szóstej kolejce solecki zespół zagra w Świeciu, z miejscową Wdą. Już wiadomo, że na zakończenie rundy jesiennej, podopieczni Grzegorza Wódkiewicza zagrają w Chełmnie. Pierwsza kolejka rundy rewanżowej (z rundy wiosennej) zostanie rozegrana jeszcze jesienią.

Tuż przed startem ligi, Unia Solec zagra w piątek w kontrolnym sparingu z Orlętami Aleksandrów Kujawski. Pojedynek odbędzie się w Służewie. Początek o 18.00.