PIłkarska środa drużyn Unii

Po emocjach piłkarskiego weekendu, tym razem drużyna seniorów oraz zespoły młodzieżowe, swoje ligowe mecze rozegrają już w najbliższą środę. Prezentujemy szczegółowy program spotkań.

III LIGA KUJAWSKO-POMORSKO-WIELKOPOLSKA - 6. KOLEJKA
Wda Świecie - Unia Solec Kujawski, środa, 10 września, 17.00.
sędziuje: Łukasz Uciński (Szubin)

Po serii czterech porażek z rzędu, podopieczni trenera Grzegorza Wódkiewicza zagrają tym razem w Świeciu. W poprzednim sezonie, soleckiemu zespołowi udało się wygrać mecz z Wdą na jej boisku 1:0. Teraz, dla Unii każdy punkt zaczyna się liczyć, bo sytuacja w tabeli zaczyna się komplikować.

JUNIOR MŁODSZY - KLASA OKRĘGOWA, GRUPA I, OKRĘG BYDGOSZCZ - 3. KOLEJKA
Unia Solec Kujawski - GLKS Anmar Osielsko, środa, 10 września, godz. 17.00.
sędziuje:
Dominik Pruss (Bydgoszcz)

Juniorzy młodsi w sobotę wysoko, bo aż 0:12 przegrali w Bydgoszczy, z Gwiazdą II. W środę, do Solca Kujawskiego przyjeżdża drużyna z Osielska, która w pierwszej kolejce wysoko wygrała w Więcborku, a w weekend pauzowała, po wycofaniu się zespołu z Dąbrowy Chełmińskiej.

MŁODZIK - KLASA OKRĘGOWA, GRUPA IV, OKRĘG BYDGOSZCZ - 2. KOLEJKA
Unia Solec Kujawski - UKS Polonia II Bydgoszcz, środa, 10 września, godz. 15.30.
sędziuje:
Dominik Pruss (Bydgoszcz)

Młodzicy Unii na inaugurację przegrali z Anmarem Osielsko, zaś drugi zespół Polonii rozpoczął sezon od wysokiej wygranej nad Szubinianką.