Podsumowanie transferów w Unii//Drobex Solec Kujawski

Sporo zmian w letniej przerwie nastąpiło w Unii/Drobex Solec Kujawski. Do drużyny dołączyło kilku nowych zawodników.

Do drużyny dołączyli nowi zawodnicy. Unię/Drobex wzmocnili: Daniel Katerla (w poprzednim sezonie reprezentował barwy ROL.KO Konojady), Norbert Czachorowski, Mikołaj Pekowski, Artur Olszanowski, Dominik Owsianny (wszyscy Zawisza II Bydgoszcz), Wojciech Ernest (Chełminianka Chełmno), Krystian Bleja (Drwęca Golub-Dobrzyń), Jakub Witucki (Start Warlubie) i Oliwier Moranowski (Wda Świecie).

Z soleckim klubem pożegnali się: Szymon Kmiecik, Mikołaj Grzelczak (obaj przeszli do Wdy II Świecie/Strażaka Przechowo), Dawid Janicki (Chemik Bydgoszcz), Rafał Kubacki, Dawid Paczkowski (obaj Polonia Bydgoszcz), Mateusz Parzyszek (Mustang Ostaszewo), Jakub Środa (Start Pruszcz Pomorski), Sebastian Pacek (Grom Więcbork) i Damian Szczukowski (Fala Świekatowo).

Bez zmian natomiast w sztabie szkoleniowym. Trenerem ekipy nadal jest Robert Bednarek, a jego asystentem i jednocześnie kierownikiem zespołu - Artur Górecki.