Porażka w sparingu z Chemikiem

W przedostatnim sparingu zimowego okresu przygotowawczego, podopieczni Krzysztofa Jabłońskiego ulegli III-ligowemu Chemikowi Bydgoszcz 0:1 (0:1).

Jedyny gol dla bydgoszczan padł tuż pod koniec pierwszej połowy, kiedy to piłkę do siatki skierował Oskar Trzepacz. Dla Unii/Drobex była to druga porażka w meczach kontrolnych - przypomnijmy, że wcześniej unici przegrali 0:4 z innym trzecioligowcem - Wdą Świecie.

Za tydzień, Unia/Drobex w ostatnim sparingu zagra na wyjeździe z Wdą II Świecie/Strażakiem Przechowo (4.03).

Jednocześnie, jak się dowiedzieliśmy - pucharowy mecz Unii/Drobex z LTP Lubanie zostanie rozegrany 11 marca (sobota), na stadionie w Lubaniu (gospodarzem pojedynku jest zespół grający w niższej klasie rozgrywkowej). Początek pojedynku o 14.00.