Porażka w Wągrowcu

W środę rozegrano mecze 25. kolejki III ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej. Piłkarze Unii/Drobex Solec Kujawski przegrali wyjazdowy pojedynek z Nielbą Wągrowiec 0:3.

Unici kończyli spotkanie w dziesiątkę, gdy w końcówce meczu drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Jacek Podgórski. Zespół z Solca Kujawskiego w ligowej tabeli plasuje się na piętnastym miejscu.

III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska - sezon 2014/2015 - 25. kolejka - 29.04.2015 r.
NIELBA WĄGROWIEC - UNIA/DROBEX SOLEC KUJAWSKI 3:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Rafał Leśniewski 21., 2:0 Błażej Nowak 47., 3:0 Jacek Figaszewski 49.
Czerwona kartka: Jacek Podgórski (Unia/Drobex - 86., w konsekwencji drugiej żółtej kartki).
Widzów: 150.

NIELBA (trener Łukasz Mendel): Łagodziński - Wierzbicki, Chmielnicki, B. Nowak (71. Urbański), Figaszewski - Małachowski (81. Kuzio), Polak (55. Marchel), Iskrzyński, Klawiński - Leśniewski (63. Krauz), Jasiński.
Żółte kartki:
Wierzbicki, 24. - faul, Małachowski, 66. - faul, Klawiński, 75. - faul, Krauz, 90+2. - faul.

UNIA/DROBEX (trener Robert Bednarek, Artur Górecki): Ostrowski - A. Kacprzak, M. Grzelczak, Podgórski, M. Janicki (83. Chmiel) - R. Kanik, Kubacki, K. Nytko, Ikegami, Ł. Nowak - D. Janicki.
Żółte kartki: Ł. Nowak, 45+1. - wymuszenie faulu, Podgórski, 78. - faul, Podgórski, 86. - faul, K. Nytko, 88. - faul.

Sędziował: Tomasz Zieliński (Konin).

NIELBA: Hermann, Gruszka, Willisch.
UNIA/DROBEX: Napierała.