Raport kartkowy przed meczem z Chełminianką

Żaden z zawodników nie będzie musiał pauzować za żółte kartki w sobotnim meczu przeciwko Chełminiance. Jednak dwóch graczy musi uważać na to, by nie otrzymać czwartej żółtej kartce.

Maksim Adamenko i Mikołaj Pekowski mają przed 15. kolejką IV ligi na swoim koncie po trzy żółte kartki. Jeśli otrzymaliby w sobotę żółtą kartkę, to będą musieli pauzować w następny weekend, kiedy to unici zagrają na wyjeździe z Orlętami Aleksandrów Kujawski (12.11., 13.00).

Po absencji za czwartą żółtą kartkę, do składu powraca Łukasz Nowak, który odcierpiał już w zeszły weekend pauzę za kartki (nie grał w Chełmży). Na razie, najwięcej żółtych kartek na swoim koncie - pięć, ma Jakub Witucki. Łącznie, soleccy gracze karani byli żółtą kartką 26 razy.