Unia/Drobex Solec Kujawski - Chełminianka Chełmno [Zapis relacji na żywo]

W sobotnim spotkaniu 15. kolejki IV ligi, Unia/Drobex Solec Kujawski przegrała na własnym boisku z Chełminianką Chełmno 1:2 (0:1).

UWAGA!! Strona nie odświeża się automatycznie. Aby zobaczyć nowe wpisy, należy odświeżać stronę klawiszem F5.

IV LIGA - 15. KOLEJKA - 5.11.2016 R.
UNIA/DROBEX SOLEC KUJAWSKI - CHEŁMINIANKA CHEŁMNO 1:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Rogulski 8. - bez asysty, 0:2 Kaczkowski 48. - karny, 1:2 Witucki 49. - bez asysty.

UNIA/DROBEX (trener Krzysztof Jabłoński): Skibiński - Adamenko, Żurowski, Katerla, A. Kacprzak - Czachorowski (65. Moranowski), Witucki - R. Kanik, K. Nytko (46. Nowak), T. Dąbrowski (76. Pekowski) - Ernest.
Żółte kartki: A. Kacprzak.

CHEŁMINIANKA (trener Rafał Baranowski): Kawała - Śmigielski, R. Baranowski (62. Węgierek), Orlicki, Majorek - Szpankiewicz, Kaczkowski, Marks, Rogulski (78. Olszewski) - Gross, Murawski.
Żółte kartki: Śmigielski, R. Baranowski, Węgierek, Orlicki, Szpankiewicz.

Sędziował: Piotr Ciesielski (Włocławek), asystenci: Radosław Kaczorowski, Mateusz Rybicki.

Ławka rezerwowych
Unia/Drobex: Owsianny, Bleja, Jędrzejewski, A. Olszanowski.
Chełminianka: Wyrąbkiewicz, B. Dąbrowski, Nowakowski.

II POŁOWA
90+5' Koniec meczu, Unia/Drobex doznała czwartej porażki w tym sezonie.
90+3' Chyba ostatnia akcja tego pojedynku. Gospodarze wykonują rzut wolny z połowy boiska, ale nie zagrozili bramce przyjezdnych.
90' Ernest w samotnym rajdzie na bramkę Chełminianki. Napastnik soleckiej Unii przegrał pojedynek z bramkarzem gości.
89' Nieskutecznie bramkarza gości próbował zaskoczyć Żurowski.
85' Od ok. 20 minut, żaden z zawodników Chełminianki nie był na połowie gospodarzy.
83' Trzy strzały na bramkę Kawały - uderzenie głową i dwie dobitki, jednak żaden z nich nie znalazł drogi do bramki.
81' Obok bramki Skibińskiego przeleciała piłka po mocnym strzale z rzutu wolnego, z ok. 23 metrów.
80' Kontrowersyjna sytuacja, zawodnicy gospodarzy domagali się odgwizdania rzutu wolnego po kontakcie piłki z ręką jednego z obrońców Chełminianki, arbiter wskazał jednak na rzut rożny.
79' Zmiana w drużynie gości - Olszewski zastąpił strzelca pierwszej bramki, Rogulskiego.
79' Mimo znaczącej przewagi, gospodarzom nie udaje się strzelić wyrównującego gola.
76' Pekowski wszedł w miejsce Tomasza Dąbrowskiego - to zmiana w drużynie Unii/Drobex.
75' Nowak z trudnej pozycji uderzył wzdłuż linii bramkowej, piłkę wyłapał Kawała.
72' Węgierek ukarany żółtą kartką za faul.
68' Kolejny nieskuteczny atak gospodarzy.
67' Nieporozumienie wśród atakujących gospodarzy, obrońcy Chełminianki pozwolili futbolówce opuścić plac gry i Kawała wznowi grę od bramki.
66' Zmiana w drużynie gospodarzy - w miejsce Czachorowskiego na plac gry wszedł Moranowski.
65' Nowak wybiegł do piłki odbitej przez bramkarza gości, ale Kawała potem złapał piłkę i uprzedził pomocnika gospodarzy.
64' Mocno, ale niecelnie uderzył Czachorowski.
62' Żółta kartka dla zawodnika Unii/Drobex za nieprzepisowe przerwanie kontry gości. W międzyczasie, Węgierek wszedł na boisko, w miejsce R. Baranowskiego.
59' Śmigielski ukarany żółtą kartką za faul przed linią pola karnego na Nowaku. Strzał wykonał sam poszkodowany, ale uderzył niecelnie.
57' Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne, strzał głową Ernesta ponad bramką.
55' Przed polem karnym faulowany był Nowak. Zawodnik gości za ten faul został ukarany żółtą kartką. Po strzale Ernesta, piłki nie sięgnął bramkarz gości, futbolówka zahaczyła o poprzeczkę i opuściła plac gry.
54' Kanik zagrywa piłkę do Nowaka, ale groźną kontrę gospodarzy przerwali obrońcy Chełminianki.
49' 1:2!! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, piłkę wypiąstkował Kawała, a dopadł do niej Witucki i skutecznie dobił ją do siatki.
47' 0:2!! R. Kanik zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym, arbiter wskazał na jedenasty metr, a rzut karny wykorzystał Kaczkowski.
46' Od początku drugiej połowy, w zespole gospodarzy Nowak za Kamila Nytko.

I POŁOWA
45+1' Koniec pierwszej połowy.
44' Piłka minęła słupek po strzale Katerli.
43' Żółta kartka dla Baranowskiego.
42' Nieporozumienie po dośrodkowaniu w poprzek pola karnego unitów, piłka poza boiskiem.
40' Strzał głową Dąbrowskiego, piłkę złapał bramkarz.
37' Ofiarna interwencja Kawały po strzale Ernesta, rzut rożny dla Unii/Drobex.
36' Gospodarze mieli trzy rzuty rożne z rzędu, ale nie zagrozili bramce Kawały.
34' Zamieszanie w polu karnym rywali, obrońcy Chełminianki oddalili zagrożenie, wybijając piłkę poza pole karne.
32' Bramkarz Chełminianki wyłapał piłkę po dośrodkowaniu K. Nytko.
29' K. Nytko uderzył sprzed pola karnego, ale obok bramki gości.
28' Bramkarz gospodarzy nie miał problemów z obroną strzału Murawskiego.
24' Napastnik gości uderza głową, piłkę złapał Skibiński.
19' K. Nytko próbował przechytrzyć bramkarza gości, uderzając ponad nim, ale Kawała wyczuł jego intencje.
17' Skibiński obronił strzał zawodnika gości.
16' Osaczony przez trzech obrońców rywali Kacprzak wywalczył rzut rożny.
10' Mocny strzał zawodnika gospodarzy wprost w ręce Kawały.
8' 0:1!! Kontra gości, nieporozumienie obrońców gospodarzy i w sytuacji sam na sam bramkarza Unii/Drobex pokonał Rogulski.
7' Nytko niedokładnie dośrodkował z rzutu rożnego.
5' Strzał z rzutu wolnego Ernesta wprost w mur.
3' Żurowski próbował przelobować Kawałę, ale piłka spadła obok bramki.
2' Niecelny strzał zawodnika gości z rzutu wolnego, sprzed pola bramkowego.
1' Początek spotkania.