Rozgrywki gminne do "EURO METROPOLIA 2017" - selekcja

Na dzisiejszym sparingu pomiędzy KS UNIA SOLEC KUJAWSKI oraz WISEŁKA SOLEC KUJAWSKI przeprowadzana była selekcja zawodników do Turnieju "EURO METROPOLIA 2017" o Puchar Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz.

Jest to turniej piłkarski dla zawodników rocznika 2005. Udział w turnieju brać będą drużyny z gmin, które przystąpiły do Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz (19 gmin). Mecze rozgrywane będą na boiskach typu Orlik. Udział w turnieju mogą wziąć wszyscy chętni - również piłkarze zrzeszeni w Klubach i Kujawsko - Pomorskim Związku Piłki Nożnej. Każda z Gmin wystawia swoją reprezentację. W Turnieju Finałowym udział weźmie 20 drużyn. Mecze grupowe oraz półfinały odbędą się na boiskach treningowych CWZS Zawisza. Mecz o III miejsce oraz Wielki Finał odbędą się na Stadionie Głównym w obecności wszystkich drużyn.