Sokół - Unia 3:0 [opinie trenerów]

Piłkarze Unii Solec Kujawski zakończyli już swoją przygodę z Pucharem Polski, przegrywając dzisiaj w wyjazdowym meczu z Sokołem Kleczew 0:3. Co do powiedzenia po końcowym gwizdku mieli dla naszego portalu szkoleniowcy obu drużyn ?

Tomasz Mazurkiewicz (trener Sokoła Kleczew): Mecz w pierwszej połowie był w miarę wyrównany, my mieliśmy swoje sytuacje, przeciwnik także, rywale często starali się nas kontrować, my jednak mieliśmy nieco większą przewagę nad Unią, choć oba zespoły nie ustrzegły się błędów. Szybko strzelony gol w drugiej połowie uspokoił naszą grę, choć w ostatnich dwudziestu minutach Unia dominowała i ruszyła do ataku, my jednak zdołaliśmy strzelić trzecią bramkę.

Grzegorz Wódkiewicz (trener Unii Solec Kujawski): Zasłużone zwycięstwo gospodarzy. Pojechaliśmy w mocno okrojonym składzie, bo zaledwie w trzynastu, dodatkowo kontuzje wykluczyły Tomaszka i Rucińskiego. Przez 40 minut byliśmy równorzędnym partnerem dla Sokoła. Popełniliśmy jednak błędy, po których padły gole na 1:0 i 2:0. Chcieliśmy strzelić bramkę kontaktową, ale zostaliśmy skontrowani. Podkreślę jednak, że dla nas najważniejszy i tak jest start ligowych rozgrywek.