Sparing przed sobotnim pucharem

Piłkarze soleckiej Unii dzisiaj rozegrają sparingowy mecz z czwartoligowym Gromem Osie. To dobre przetarcie przed sobotnim meczem Pucharu Polski w Kleczewie.

Po triumfie w rundzie przedwstępnej nad MKS-em Kluczbork 2:1, kolejnym rywalem Unii, już w fazie wstępnej Pucharu Polski jest dobrze znany rywal z III ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej, triumfator tych rozgrywek w sezonie 2013/2014, Sokół Kleczew, który potrzebował serii rzutów karnych, by wyeliminować kończące mecz w dziewiątkę sosnowieckie Zagłębie.

Podopieczni Grzegorza Wódkiewicza dzisiaj zagrają kontrolnie z czwartoligowym Gromem, piątym zespołem tego szczebla rozgrywek w poprzednim sezonie. Zespół z Osia przed tygodniem, wysoko, bo aż 8:0 pokonał w kontrolnym pojedynku beniaminka V ligi, barciński Dąb.

Pojedynek odbędzie się na stadionie w Solcu Kujawskim (pierwotnie gra miała zostać rozegrana na stadionie Chemika w Bydgoszczy, ale doszło ostatecznie do zmiany). Początek sparingu o 18.00.