Terminy zaległych spotkań i walkower za mecz z poprzedniej kolejki

Wydział Gier i Ewidencji Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej wyznaczył terminy rozegrania dwóch zaległych spotkań III ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej oraz zweryfikował wynik meczu poprzedniej kolejki.

Zaległe mecze 21. kolejki Start Warlubie - Unia Swarzędz i Tarnovia Tarnowo Podgórne - Chełminianka Chełmno zostaną rozegrane w najbliższą środę, 15 kwietnia (oba pojedynki rozpoczną się o 17.30). Przypomnijmy, że w pierwotnym terminie, tj. 4 kwietnia, te spotkania zostały odwołane ze względu na zły stan boiska.

Jednocześnie na walkower zweryfikowano wynik meczu Unia/Drobex Solec Kujawski - Jarota Jarocin (na boisku 0:0). Decyzją Związku, trzy punkty zapisano na korzyść zespołu z Jarocina. Powodem takiej decyzji były nieprawidłowości w dokumentach jednego z piłkarzy soleckiego klubu - chodzi o Japończyka Kosuke Ikegamiego. Według naszych informacji, działacze Unii/Drobex po otrzymaniu stosownego uzasadnienia o walkowerze zapowiadają odwołanie od tej decyzji.