Unia/Drobex Solec Kujawski - Naprzód Jabłonowo Pomorskie [zapis relacji na żywo]

W sobotnim meczu 17. kolejki, Unia/Drobex Solec Kujawski bezbramkowo zremisowała na własnym stadionie z Naprzodem Jabłonowo Pomorskie.

UWAGA!! Strona nie odświeża się automatycznie. Aby zobaczyć nowe wpisy, należy odświeżać stronę klawiszem F5.

IV LIGA - SEZON 2016/2017 - 17. KOLEJKA - 19.11.2016 R.
UNIA/DROBEX SOLEC KUJAWSKI - NAPRZÓD JABŁONOWO POMORSKIE 0:0
Czerwona kartka: Witucki (Unia/Drobex, 90+2. - druga żółta kartka).

UNIA/DROBEX (trener Krzysztof Jabłoński): Skibiński - A. Kacprzak, Adamenko, Żurowski, Katerla - Czachorowski, Witucki - R. Kanik, K. Nytko (59. Ernest), Nowak - Dąbrowski.
Żółte kartki: Kacprzak.

NAPRZÓD (trener Rafał Gałuszewski): Ł. Jaworski, Dah, Babul, Golovatenko, Kasprowicz, Kwiatkowski, Leiss, Piasecki, Urbański, Mogalski, Płochacki.
Żółte kartki: Urbański.

Sędziuje: Szymon Raniszewski (Bydgoszcz), asystenci: R. Tyburczy (Niemcz), Burda (Bydgoszcz).

Ławka rezerwowych
Unia/Drobex: Owsianny, Bleja, Pekowski, Jędrzejewski, Moranowski, A. Olszanowski.
Naprzód: W. Jaworski, Makowski, A. Berendt, Hanzek, Suchocki, S. Płochacki, Piernikowski.

II POŁOWA
90+4' Koniec meczu. Bezbramkowy remis w Solcu Kujawskim.
90+3' Kontra rywali, ale dwa groźne strzały napastnika Naprzodu obronił Skibiński.
90+2' Druga żółta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Wituckiego.
82' Żółta kartka dla Urbańskiego.
79' Uderzenie z dystansu Ernesta, obronione przez bramkarza Naprzodu.
74' Kolejny raz Ł. Jaworski ratuje swój zespół przed stratą gola.
67' Piłkarzom w grze przeszkadzają intensywne opady deszczu.
63' Uderzenie Ernesta kapitalnie obronił Łukasz Jaworski.
59' Ernest wszedł za Kamila Nytkę - pierwsza zmiana w zespole Unii/Drobex.
56' Gospodarze cały czas w ataku, mieli trzy rzuty rożne z rzędu.
52' Faul w środkowej strefie boiska na graczu rywali. Żółta kartka dla Kacprzaka.
50' Żółta kartka dla zawodnika gości.
46' Początek drugiej części spotkania.

I POŁOWA

4' wślizg defensora Uniii przerywa atak drużyny z Jabłonowa. Rzut rożny dla gości.

6' Katerla dośrodkowuje z prawej strony boiska, ale mimo nieporozumienia obrońców, Naprzodu, piłka nie trafiła do bramki.

7' Katerla po rajdzie na bramkę skrzela pod nogi bramkarza gości.

8' Kasprowicz z 12m strzela z woleja, ale znacznie obok bramki Fabiańskiego

14' dobry strzał Nytki, bramkarz wyłapał.

16' Nowak faulowany 4m przed polem karnym. Żurowski dobija, ale niecelnie.

20' Nytko dośrodkowuje wzdłuż linii końcowej boiska, ale bramkarz gości wybija.

22' rzut wolny gospodarzy z 17m. Nytko strzela w lewe okno, ale bramkarz w locie wybił piłkę ponad poprzeczkę.

27' rzut rożny dla Unii.

30' rzut rożny dla gości i ładna główka Dah'a ale Fabiański broni

33' dalekie dośrodkowanie do wybiegającego Czachorowskiego, ale bramkarz gości był szybszy.

39' Nytko z rzutu wolnego dośrodkowuje w pole karne, ale defenorzy z Jabłonowa przerywają akcję.

42' Adamenko przerywa groźny kontratak graczy z Jabłonowa.

43' groźna akcja Solecczan, ale Nowak minimalnie na spalonym

44' bramkarz gości kolejny raz ofiarnie broni wyniku; rzut rożny dla gospodarzy.

45' sędzie z Bydgoszczy kończy I połowę