Unia Solec Kujawski - Warta Poznań [live, online]

W swoim ostatnim tegorocznym meczu na własnym boisku w rozgrywkach III ligi kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej, piłkarze Unii Drobex Solec Kujawski zmierzą się z Wartą Poznań. Początek wtorkowego pojedynku o 12.00.

[STRONA NIE ODŚWIEŻA SIĘ AUTOMATYCZNIE, ABY ZOBACZYĆ NOWE WPISY NALEŻY ODŚWIEŻAĆ STRONĘ KLAWISZEM F5]

III liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska - sezon 2014/2015 - runda jesienna - 15. kolejka - 11.11.2014 r.
UNIA/DROBEX SOLEC KUJAWSKI - WARTA POZNAŃ 2:3 (0:1)
Bramki: 0:1 Michał Ciarkowski 12. - z rzutu wolnego, 0:2 Michał Ciarkowski 71. - asysta Krystian Łukaszyk, 0:3 Alan Ngamayama 88. - bez asysty, 1:3 Rafał Kubacki 89. - z rzutu karnego, 2:3 Adam Kacprzak 90+1. - po zamieszaniu w polu karnym.
Widzów: 100.

UNIA/DROBEX (trenerzy Robert Bednarek, Artur Górecki): Ostrowski - Stypczyński, R. Bednarek, A. Kacprzak, Żbikowski - Raczyński, Kubacki, Mikołajczyk, A. Wiśniewski, R. Kanik - Błaszczak.
Żółte kartki: Stypczyński, 43. - faul.

WARTA (trener Tomasz Bekas): Filipowiak - Siwek, Onsorge, Laskowski, Czerniejewicz - Brzostowski, Ngamayama, Marciniak, Łukaszyk (73. Drzewiecki), Ciarkowski (90+1. Ciupa) - Spławski (83. Owczarek).
Żółte kartki:

Sędziuje: Wojciech Jasiak (Gorzupia), asystenci: Waldemar Wandelewski, Grzegorz Król, techniczny: Mateusz Helwich.
Obserwator: Roman Kostrzewski (Bydgoszcz).

Ławka rezerwowych
Unia/Drobex: Napierała, Kubas, Jędrzejewski, Matuszak.
Warta: Fleischer, Owczarek, Drzewiecki, Ciupa, Twardoń, Górny, Maruniak.

II POŁOWA
90+3' Mimo prób ataków, gospodarzom nie udało się zdobyć kompletu punktów.
90+1' 2:3!! Zamieszanie w polu karnym Warty, najprzytomniej zachowuje się Adam Kacprzak i zdołał skierować piłkę do siatki.
90' Szansa gości, ale Ostrowski wygrywa pojedynek sam na sam z napastnikiem gości.
89' 1:3!! Po faulu na Błaszczaku, rzut karny pewnie wykonuje Kubacki.
88' 0:3!! Ngamayama po zamieszaniu w polu karnym kieruje piłkę do siatki.
82' Obok bramki uderzał Spławski.
75' Za mocne podanie Kacprzaka do Błaszczaka.
71' 0:2!! Dośrodkowywał Ngamayama, piłkę dograł jeszcze Łukaszyk, a do siatki ją skierował Ciarkowski.
67' Słupek ratuje gospodarzy od utraty gola. Główkował Laskowski.
66' Groźna akcja gości, strzał Siwka broni Ostrowski, goście mają rzut rożny.
65' Wiśniewski na spalonym po zagraniu Stypczyńskiego.
64' Dośrodkowywał Siwek, piłka trafia w boczną siatkę.
61' Jeszcze raz uderzał Kanik - tym razem obok bramki.
55' Ponad bramką gości uderzał Kanik.
50' Spokojny początek drugiej połowy. Na razie bez poważniejszych akcji.
46' Oba zespoły bez zmian w składach zaczynają drugą połowę.

I POŁOWA
45' Koniec pierwszej połowy.
43' Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym meczu, ukarany Stypczyński.
39' Dobre dośrodkowanie w pole karne Raczyńskiego, piłkę wybijają środkowi obrońcy Warty.
37' To mogło być 2:0 dla gości, ale nie trafił w światło bramki Łukaszyk.
33' Filipowiak ofiarnym wślizgiem wybija piłkę spod nóg Mikołajczyka.
28' Kubacki z pierwszej piłki uderza w boczną siatkę bramki Warty, a na kontrze strzał tego samego zawodnika obronił Filipowiak.
25' Akcja gości, ale zagranie Spławskiego do partnera skutecznie przecina Kubacki, wybijając piłkę na aut.
23' Spławski nie sięgnął piłki dośrodkowywanej w pole karne.
17' Niecelnie uderzał Ciarkowski.
14' Błaszczak za mocno odgrywa piłkę do Mikołajczyka. Od bramki grę zaczynają przeciwnicy.
12' 0:1!!! Bramka dla Warty. Po strzale z rzutu wolnego, gola strzela Michał Ciarkowski.
9' Dośrodkowanie w pole karne, strzał głową Ciarkowskiego broni bramkarz Unii, napastnik gości był jednak na spalonym.
7' Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, piłkę na raty łapie Ostrowski, kontra gospodarzy zakończona stratą Raczyńskiego.
4' Dobra akcja gospodarzy, ale Raczyński za mocno wypuścił sobie piłkę i dośrodkował ją już za linią.
2' Po dośrodkowaniu w pole karne, bardzo niecelnie uderza Ciarkowski.
1' Pierwszy gwizdek, zaczęli od środka goście, którzy grają w zielonych koszulkach.

g. 11.47. Witamy ze stadionu w Solcu Kujawskim. Nad obiektem dość mocna mgła. Zakończyła się właśnie rozgrzewka obu zespołów. Za kilka minut początek pojedynku.