Zmiana obsady sędziowskiej na mecz w Warlubiu

Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej dokonało zmiany obsady sędziowskiej na środowy mecz 25. kolejki IV ligi Start Warlubie - Unia/Drobex Solec Kujawski.

Pierwotnie, pojedynek czwartej z drugą drużyną w ligowej tabeli miała poprowadzić trójka sędziowska z Bydgoszczy, a głównym arbitrem spotkania miał być Szymon Raniszewski. Jednak dzisiaj dokonano zmiany składu sędziowskiego na ten mecz.

I tak, w Warlubiu głównym sędzią będzie Łukasz Zasada, któremu na liniach asystować będą Rafał Jankowski i Rafał Borkiewicz. Trójka sędziowska z Włocławka prowadziła unitom już dwa mecze w tym sezonie - oba rozegrane na własnym stadionie. Były to przegrany pojedynek z Unią Janikowo 2:3 (11. kolejka) i wygrany z Kujawianką Izbica Kujawska 1:0 (19. kolejka).