Łukasz Zasada arbitrem meczu z Kujawianką Izbica Kujawska

Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podało na swojej stronie internetowej nazwiska arbitrów, którzy w weekend 1/2 kwietnia 2017 r., poprowadzą mecze 21. kolejki IV ligi.

Najciekawiej w tej serii gier zapowiadać się będzie starcie trzeciej w tabeli Unii/Drobex Solec Kujawski z wiceliderem, Kujawianką Izbica Kujawska. Pojedynek na stadionie OSiR-u w Solcu Kujawskim, poprowadzi trójka sędziowska z Włocławka, a głównym sędzią tego meczu będzie Łukasz Zasada, któremu na liniach asystować będą Sebastian Szubski (Kowal) i Rafał Jankowski (Włocławek). Ten sam skład sędziowski prowadził unitom już jeden mecz w tym sezonie - przegrany 2:3 na własnym stadionie z Unią Janikowo (11. kolejka), a sędzia Zasada pokazał wówczas zawodnikom obu drużyn aż dziesięć żółtych kartek (po pięć dla graczy z Solca Kujawskiego i Janikowa) oraz jedną czerwoną.

UWAGA!! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej przypomina wszystkim sędziom delegowanym w weekend do poprowadzenia zawodów, aby przed ich rozpoczęciem sprawdzali aktualne licencje trenerów drużyn i jednocześnie zastrzega sobie możliwość dokonania zmiany obsady sędziowskiej na dany mecz ligowy.

IV LIGA - SEZON 2016/2017 - 21. KOLEJKA
Sobota, 1 kwietnia 2017 r.
Piast Złotniki Kujawskie - Łokietek Petrokan Brześć Kujawski [12.00]; w rundzie jesiennej: 1:4
sędziuje: Szymon Raniszewski (Bydgoszcz)

Unia/Drobex Solec Kujawski - Kujawianka Izbica Kujawska [14.00]; w rundzie jesiennej: 2:2
sędziuje: Łukasz Zasada (Włocławek)