Unia/Drobex Solec Kujawski - Kujawianka Izbica Kujawska (zapis relacji na żywo)

W najciekawszym meczu 21. kolejki IV ligi, Unia/Drobex Solec Kujawski pokonała na własnym boisku wicelidera rozgrywek, Kujawiankę Izbica Kujawska 1:0 (1:0).

[SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: WYNIKI NA ŻYWO SPOTKAŃ 21. KOLEJKI IV LIGI]

UWAGA!! Strona nie odświeża się automatycznie. Aby zobaczyć nowe wpisy, należy odświeżać stronę klawiszem F5.

IV LIGA - SEZON 2016/2017 - 21. KOLEJKA - 1.04.2017 R.
UNIA/DROBEX SOLEC KUJAWSKI - KUJAWIANKA IZBICA KUJAWSKA 1:0 (1:0)
Bramka: 1:0 Kamil Zieliński 5.

UNIA/DROBEX (trener Krzysztof Jabłoński): Skibiński - Shapoval, Katerla, Karbowski, A. Kacprzak - Plakhtyr, Żurek - Witucki (71. R. Kanik), K. Nytko (28. Czachorowski), Born - Zieliński (83. Kruszczyński).
Żółte kartki: Shapoval, 15. - faul, Born, 64. - próba wymuszenia faulu, Czachorowski, 67. - niesportowe zachowanie, Żurek, 82. - faul.

KUJAWIANKA (trener Grzegorz Brzeziński): Karolak - B. Mielczarek, Nawrocki, Kwiatkowski, Łepski - Skupiński, Brzeziński (75. M. Jędrzejewski), Kuropatwiński, Tabaka, Brzeziński, Galanciak - M. Lewandowski (63. Bistuła).
Żółte kartki: Nawrocki, 15. - krytykowanie decyzji sędziowskich, Tabaka, 54. - faul, M. Lewandowski, 59. - faul, Nawrocki, 86. - krytykowanie decyzji sędziowskich.

Sędziuje: Łukasz Zasada (Włocławek), asystenci: Sebastian Szubski, Rafał Jankowski.

Ławka rezerwowych
Unia/Drobex: Owsianny, Bleja, Moranowski, Gręzicki.
Kujawianka: B. Mielczarek, Biernacki, Woźniak.

II POŁOWA
90+5' Koniec meczu. Unia/Drobex wygrała z wiceliderem tabeli!
90+4' Goście, którzy grają w dziewięciu są cały czas w ataku.
89' Faul tuż przed linią pola karnego gospodarzy. Uderzenie z rzutu wolnego niedokładne, piłka trafiła w mur. Również dobitka okazała się bezskuteczna.
86' Kujawianka zakończy to spotkanie w dziewiątkę. Za krytykowanie decyzji sędziego, drugą żółtą kartką, a w konsekwencji czerwoną ukarany Piotr Nawrocki.
84' Mimo przewagi trzech na dwóch, nieporozumienie w zespole gospodarzy. Gracze Unii stracili piłkę.
83' Michał Kruszczyński pojawił się na placu gry, a zastąpił strzelca jedynego gola - Kamila Zielińskiego. To trzecia zmiana w zespole gospodarzy.
80' Czerwona kartka dla Olega Tabaki. Ukrainiec odepchnął zawodnika gospodarzy bez piłki. Kujawianka w osłabieniu.
78' Gospodarze mieli rzut rożny, jednak piłkę wypiąstkował bramkarz gości.
77' Niedokładne dośrodkowanie do Kanika, gracze Kujawianki pozwolili futbolówce opuścić boisko.
74' Zły wyrzut piłki z autu przez graczy z Izbicy Kujawskiej, gra przerwana przez sędziów.
71' Radosław Kanik za Jakuba Wituckiego - druga zmiana w drużynie Unii/Drobex. W ekipie Kujawianki, na boisku pojawił się Mateusz Jędrzejewski, który zmienił grającego trenera Grzegorza Brzezińskiego.
70' Ponad bramką Karolaka uderzył Witucki.
68' Żółtą kartką, za nieprzepisowe blokowanie wznowienia gry przez graczy gości, ukarany Czachorowski.
66' Groźna kontra w wykonaniu zespołu Kujawianki. Groźne podanie przecinające pole karne gospodarzy, Skibiński nie zdążył dojść do piłki, ale żaden z graczy Kujawianki nie zamknął tej akcji strzałem. Z rzutu rożnego, gracz gości uderzył ponad bramką Unii.
65' Krystian Born ukarany żółtą kartką, za próbę wymuszenia faulu w polu karnym gości.
63' Pierwsza zmiana w zespole Kujawianki - Jakub Bistuła zastąpił Macieja Lewandowskiego.
56' Unici przerwali kontrę rywali i wybili piłkę na rzut rożny. Po centrze z rogu, futbolówkę złapał Skibiński.
53' Tabaka ujrzał żółtą kartkę za faul na Plakhtyrze.
50' Witucki urwał się rywalom na prawym skrzydle, ale niedokładnie dośrodkował.
49' Groźne podanie do Lewandowskiego, ale obrońcy gospodarzy zażegnali niebezpieczeństwo.
46' Od razu do ataków ruszyli goście. Skibiński obronił mocny strzał zza pola karnego napastnika gości.
46' Początek drugiej części spotkania. W zespole gości, nie ma zmian w wyjściowej jedenastce. Przypomnijmy, że trener Jabłoński w pierwszej połowie musiał dokonać jednej wymuszonej zmiany.

I POŁOWA
45+1' Po centrze z rzutu rożnego, nie było zagrożenia bramki Skibińskiego. Arbiter zakończył pierwszą część spotkania.
45' Minuta doliczona, goście jeszcze w ataku na bramkę Unii/Drobex. Jeszcze przed przerwą, przyjezdni mieli dwa stałe fragmenty gry.
41' Skibiński wyłapał piłkę dośrodkowywaną przez zawodników Kujawianki z rzutu wolnego, który był wykonywany z ok. 24 metrów.
35' Niecelny strzał graczy gości z dystansu. Grę od bramki wznowił Skibiński.
33' Rzut rożny dla gospodarzy.
30' Unici prowadzą 1:0.
28' Wymuszona zmiana w zespole soleckim - za Kamila Nytko wszedł Norbert Czachorowski.
25' Faulowany był Born.
23' Rajd prawą stroną boiska Kamila Nytko, jednak akcja nie zakończyła się strzałem na bramkę.
20' Skibiński!! Bramkarz Unii/Drobex kapitalnie broni strzał z jedenastu metrów Brzezińskiego!
18' Rzut karny dla gości. W polu karnym faulowany był Brzeziński, arbiter bez wahania wskazał na jedenasty metr.
15' 1:0. Dwie pierwsze żółte kartki w dzisiejszym spotkaniu. Najpierw, za faul ukarany Shapoval, a za chwilę za krytykę decyzji sędziowskich także Tabaka ujrzał żółty kartonik.
12' Groźnie pod polem karnym soleckiego zespołu, jednak w końcowej fazie tej akcji na spalonym znajdował się napastnik drużyny Kujawianki.
9' Strata piłki przez Zielińskiego. Nie było faulu na zawodniku Unii/Drobex.
8' Groźna akcja graczy z Izbicy Kujawskiej po lewej stronie pola karnego gospodarzy, sytuację uratował Karbowski.
7' Born wywalczył dla gospodarzy rzut rożny, ale po jego rozegraniu przyjezdni wyprowadzili kontratak.
5' 1:0!! Akcję gospodarzy wykończył Kamil Zieliński, który po przyjęciu piłki precyzyjnym strzałem pokonał Karolaka.
3' Pierwsza groźna akcja gości, dośrodkowanie z rzutu wolnego, jednak strzał głową był niecelny.
1' Początek pojedynku.