Sławomir Winiecki arbitrem meczu z Naprzodem Jabłonowo Pomorskie

Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej podało na swojej stronie internetowej nazwiska arbitrów, którzy 24 czerwca 2017 r. (sobota), poprowadzą mecze 34. - ostatniej kolejki IV ligi.

Pewna już awansu do III ligi, Unia/Drobex Solec Kujawski zakończy sezon wyjazdowym pojedynkiem z Naprzodem Jabłonowo Pomorskie. Sobotni mecz tych zespołów, poprowadzi Sławomir Winiecki. Sędzia z Zamościa prowadził unitom dwa mecze w tym sezonie wygrane ze Spartą Brodnica i Lechem Rypin (oba 2:0 i na wyjeździe). Na liniach, asystować mu będą Sebastian Borkowski (Bydgoszcz) i Marek Semrau (Białe Błota).

Wszystkie pojedynki ostatniej kolejki odbędą się w sobotę, 24 czerwca i rozpoczną się o tej samej porze - 17.00.

UWAGA!! Kolegium Sędziów Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Nożnej przypomina wszystkim arbitrom delegowanym w weekend do poprowadzenia meczów, aby przed ich rozpoczęciem sprawdzali aktualne licencje trenerów drużyn i zastrzega sobie jednocześnie możliwość dokonania zmiany obsady sędziowskiej na dany mecz ligowy.

IV LIGA - SEZON 2016/2017 - 34. KOLEJKA
Sobota, 24 czerwca 2017 r.
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Unia/Drobex Solec Kujawski [17.00]; w rundzie jesiennej: 0:0
sędziuje: Sławomir Winiecki (Zamość)

Chełminianka Chełmno - Kujawianka Izbica Kujawska [17.00]; w rundzie jesiennej: 1:2
sędziuje: Mariusz Korpalski (Toruń)

Gopło Kruszwica - Lech Rypin [17.00]; w rundzie jesiennej: 1:4
sędziuje: Bartosz Kosiak (Bydgoszcz)

Wisła Nowe - Pogoń Mogilno [17.00]; w rundzie jesiennej: 1:1
sędziuje: Tomasz Perliński (Włocławek)

Unia Janikowo - Notecianka Pakość [17.00]; w rundzie jesiennej: 1:1
sędziuje: Dariusz Drozd (Bydgoszcz)

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Piast Złotniki Kujawskie [17.00]; w rundzie jesiennej: 3:0
sędziuje: Szymon Raniszewski (Bydgoszcz)

Sparta Brodnica - Start Warlubie [17.00]; w rundzie jesiennej: 1:2
sędziuje: Rafał Podlewski (Izdebno)

Legia Chełmża - Cuiavia Inowrocław [17.00]; w rundzie jesiennej: 1:1
sędziuje: Bartosz Kowalczyk (Bydgoszcz).

Pauza: Łokietek Petrokan Brześć Kujawski.